Poznáme sumu, ktorú Silvia Kucherenko vysolila za novú kuchyňu! Za tú cenu si môžete kúpiť aj menšie auto

Modelka SILVIA KUCHERENKO (41) sa pred časom verejne vychvaľovala svojou novou luxusnou kuchyňou. Keď však prišla reč na cenu, odpovedala vždy vyhýbavo. Nám sa však podarilo zistiť, koľko za ňu napokon vysolila. Z tej sumy sa vám zatočí hlava!

Silvia Kucherenko si síce svoje súkromie stráži ako oko v hlave, no čo sa týka jej bývania, tým sa na sociálnych sieťach chváli často a s radosťou. Nedávno sa svojim fanúšikom zverila, že prerába svoju kuchyňu a konečne našla štýl, ktorý jej vyhovoval. Rodená Michalovčanka sa totiž neuskromní len tak s hocičím. Jej nároky sú vysoké a na kuchyňu mala špeciálne požiadavky. Modelka mala úplne jasnú predstavu, ktorej sa nemienila vzdať. Jednou z jej podmienok bolo, aby bola bezúchytová, lesklá, svetlá a aby bola súčasťou obývačky, s ktorou budú spolu tvoriť jeden celok. Ako prezradila, nikdy predtým nemala kuchyňu podľa svojich predstáv a dokonca ani v zahraničí nevidela takú, akú si ona vysnívala. Prešla som si rôznymi luxusnými bývaniami, na Slovensku aj v zahraničí, ktoré navrhovali výborní dizajnéri, no všade, kam sme doteraz prišli, už bolo všetko zariadené. Toto je moja prvá kuchyňa, ktorú som vyberala osobne, prezradila blondínka.

Prečítajte si aj: Tipy na rekonštrukciu malej kuchyne, takto získate viac miesta

Nebolo to vôbec také jednoduché

Ak ste si ale mysleli, že návrh kuchyne Silvia firme odsúhlasila a schválila okamžite, ste na omyle. Kuchyňa vznikala dlhých šesť mesiacov. „Keď si niečo zariaďujete, časom si poviete, mohla som to dať ináč. Veľmi sme riešili, kde bude varná doska, či bude v kuchynskej linke, alebo v ostrovčeku, alebo či bude v ostrovčeku voda. Niekoľkokrát sme menili dispozíciu a môžem povedať, že lepšie sme to urobiť ani nemohli. Varná doska je nakoniec v ostrovčeku a tak je to najlepšie. Mám kontakt s ľuďmi v obývačke, vidím do nej, už som tam aj niečo točila a vyzeralo to veľmi dobre. Buď ja som génius, alebo sú géniovia v Oresi,“ pochvaľuje si sexi modelka.

V kuchyni robí aj úplne iné veci

Rodená Michalovčanka nikdy nebola takou tou tuctovou žienkou domácou. Vidieť ju za sporákom v rozťahanom tričku a v teplákoch je nemožné. Silvia totiž aj pri hrncoch musí vyzerať štýlovo a sexi. Svedčia o tom aj jej videá na sociálnych sieťach, v ktorých už predviedla svoje kulinárske schopnosti. „Mám 12-ročné dieťa, takže čo by som bola za mamu, keby som nevedela uvariť kvalitné jedlo?! Mám však aj tú výhodu, že moja mama mi kedykoľvek ochotne príde navariť a varí famózne. Ja keď varím, pre mňa je veľmi dôležitá kultúra stolovania, pretože aj oči jedia. Musí to byť gastronomický zážitok po všetkých stránkach. Krásne taniere, pekne naložené jedlo a dôležité je aj to, ako a kam si sadnete. Prestieram tak, že to vždy vyzerá ako v michelinskej reštaurácii,pochválila sa Kucherenko, ktorá zároveň priznala, že v kuchyni rada robí aj úplne iné veci ako je varenie či pečenie. V kuchyni mám veľké zrkadlo, čiže sa niekedy na barovom pultíku aj líčim, keď niekam idem, aj sa tam točím. Samozrejme, že veľké zrkadlo mám aj v šatníku, ale v tej kuchyni to tak pekne vyzerá. Pultík má široké využitie a dá sa na ňom robiť naozaj hocičo. I keď mám v dome pracovňu, zvyknem si pracovné záležitosti vybavovať práve na ňom.“

 Závratná suma

Keď sa fanúšikovia na sociálnej sieti začali blondínky vypytovať na to, koľko zaplatila za novú kuchyňu, jej odpoveď bola veľmi všeobecná. „Lacná nebola…Viac ako 18-tisíc, menej ako 30, ale majú všelijaké cenové relácie. Nemusíte mať tú najvyššiu radu, aby vyzerala pekne,“ odpovedala. Náš zdroj nám však prezradil, že za kuchyňu Kucherenko vysolila 25-tisíc eur. Nuž, to je suma, za ktorú si bežný Slovák môže kúpiť menšie auto.

Reklama na magazín Vintage District