STYLO JEWELLERY

Valentín, sviatok zamilovaných, je ideálnou príležitosťou na prejavenie lásky a náklonnosti. Urobte tento sviatok výnimočným, a to jedinečným darčekom v podobe originálneho šperku.

Či už ste vo vzťahu dlhé roky alebo len začínate novú kapitolu, výber perfektného valentínskeho darčeka pre ženy vášho života môže byť náročným úkonom. Ak hľadáte inšpirujúce tipy na valentínsky darček, ktorý očarí srdce vašej milovanej osoby, ste na správnom mieste. Čo tak skúsiť pre výnimočnú ženu výnimočný šperk? Talentovaná šperkárka Bibiana Hallová už 19 rokov oblieka ženy do ručne vyrábaných, originálnych šperkov z polodrahokamov STYLO JEWELLERY a podľa nej dar v podobe klenotu poteší každú nežnejšiu polovičku.

Valentín je čas, keď si pripomíname lásku a vzájomnú náklonnosť,” hovorí Bibiana Hallová. „Je to príležitosť ukázať, že nám na niekom záleží. Ja sama mám radosť, keď ma môj partner prekvapí a spoločne si užívame tento deň.”

Najvhodnejší šperk na Valentína

Ako najlepší valentínsky darček Bibiana odporúča šperk s prvkom srdca. „Tento symbol lásky dodá šperku osobitý význam. Môže to byť náhrdelník, prsteň alebo náramok, ktorý bude každý deň pripomínať vašu lásku,” hovorí šperkárka.

Obľúbené výbery mužov

Ako si z toľkého množstva krásy vybrať ten pravý klenot? „Muži často preferujú nežné, elegantné kúsky s nežným nádychom. Ruženín ako kameň lásky je veľmi obľúbený, ale aj strieborné šperky s jemnými detailmi srdiečok sú častým výberom,” tvrdí tvorkyňa ručne vyrábaných šperkov značky STYLO JEWELLERY na základe dlhoročných skúseností.

Zažite krásu šperkov na vlastnej koži

Ak túžite po osobnom zážitku, navštívte showroom Bibiany Hallovej na Zámockej 32 v Bratislave. „Je to miesto, kde môžete zažiť krásu šperkov na vlastnej koži,” hovorí Bibiana. „Ponúkam individuálny prístup a poradenstvo, aby ste našli ten pravý šperk pre vašu milovanú. Ak si nie ste istí, je možnosť vouchera alebo výmeny zakúpeného šperku.“

Tieto krásne ručne vyrábané klenoty sa dajú nakúpiť i prostredníctvom e-shopu bibianahallova.com. Nájdete tu celú kolekciu šperkov STYLO JEWELLERY. Ak máte špecifické požiadavky alebo otázky, neváhajte zavolať na 0903 226 676 a dohodnúť si stretnutie v showroome.

Valentín je ideálna príležitosť ukázať svoju lásku. Darček v podobe šperku od Bibiany Hallovej je viac než len šperk – je to výraz vašich najhlbších citov.

Prečítajte si aj: Bibiana Hallová: Keď tvorím šperk, dávam mu kúsok môjho života a mojej cesty

Reklama na magazín Vintage District