Jahoda – Bazalka Sezónna okysličujúca tvárová kúra JAR – LETO 2024

Intenzívna dávka vitamínov pre posilnenie pokožky po zime a v letných dňoch od luxusnej kozmetiky SOTHYS.

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Jahoda - Bazalka Sezónna okysličujúca tvárová kúra JAR - LETO 2024
Zdroj foto: SOTHYS

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar – leto obsahujú vodný Extrakt z jahôd pre povzbudenie a revitalizáciu pleti a Extrakt z bazalky, ktorý pleť ochraňuje a pôsobí ako antioxidant. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail vitamínov (C, PP, B5) pleť regeneruje, revitalizuje a chráni pred poškodením zo slnka.

Nový hit sezóny:

ROZVIŇTE ÚČINKY PROFESIONÁLNEHO OŠETRENIA U VÁS DOMA. TIEŽ K DISPOZÍCIÍ AJ TELOVÁ STAROSTLIVOSŤ

Jahoda - Bazalka Sezónna okysličujúca tvárová kúra JAR - LETO 2024
Zdroj foto: SOTHYS

DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ

Rozžiarujúca čistiaca pena

Táto ľahká čistiaca pena s výťažkami z jahôd pomáha pleť deň po dni zjemniť, rozžiariť a zdokonaľovať jej textúru. Čistiaca pena obsahuje extrakt z jahôd pre povzbudenie a revitalizáciu, extrakt z bazalky pre ochranu a ako antioxidant a D-Pantenol pre upokojenie pleti. Po odlíčení očí a pier naneste 1 alebo 2 pumpičky prípravku na mierne navlhčenú tvár a krk. Jemne masírujte krúživými pohybmi a potom dôkladne opláchnite.

Rozžiarujúci tónovací krém

Tónovaná emulzia s tonizujúcou jahodovo-bazalkovou vôňou pre zvýraznenie, skrášlenie a rozjasnenie pleti. Neutrálny odtieň vhodný pre všetky tóny pleti. Tónovací krém obsahuje extrakt z jahôd pre povzbudenie a revitalizáciu, extrakt z bazalky pre ochranu a antioxidant. Makadamiový olej pre hydratáciu a výživu pleti a ovsený extrakt ako prírodnú vypínaciu zložku. Po bežnej rutine použite ako podklad pod make-up alebo samostatne pre ľahké tónovanie pleti.

Výživný telový elixír

Telový suchý olej s ľahkou textúrou a povzbudzujúcimi jahodovobazalkovými tónmi zanecháva pokožku jemnú a vláčnu. Zahaľuje pokožku do vyživujúceho ochranného filmu. Obsahuje makadamiový a kukuričný olej pre hydratáciu a výživu. Nastriekajte na celé telo a krúživými pohybmi
vmasírujte. Na každodenné použitie alebo na použitie pri masáži.

Reklama na magazín Vintage District