NÁŠ TÍM

Spoznajte nás bližšie…

O nás

Sme tím, ktorý spája priateľstvo, spoločná vášeň pre módu, trendy a dizajn. V mediálnom svete sme viac ako 15 rokov a spoločne máme za sebou viac ako 10 rokov intenzívnej a kreatívnej spolupráce v médiách, kde sme rozbehli úspešné projekty. Vďaka nim sme spojili zaujímavých ľudí a priniesli si inšpiratívne spolupráce. Chceme v tom pokračovať, preto sme našim skúsenostiam dali vlastnú identitu a značku. Predstavujeme vám Hviezdne premeny.

U nás nájdete novinky z módy, dizajnu a bývania. Sú to témy, ktoré sú hlavným ťažiskom našich Hviezdnych premien. Vo veľkej miere sa budeme venovať charitatívnym činnostiam a filantropii.

Ponúkame omnichannel marketing a v spolupráci s exkluzívnymi mediálnymi partnermi pripravujeme zákazníkom komplexný a konzistentný zážitok. Cez vysokokvalitný obsah s emóciou, ktorý sa bude odohrávať prostredníctvom viacerých kanálov súčasne, vytvoríme efektívne fungujúcu komunikáciu a optimalizujeme používanie každého kanála tak, aby bola firme či značke dopriata špecifická, konzistentná a nezabudnuteľná skúsenosť. S takouto komplexnou ponukou sme prví na trhu.