Solaire

Pretože pôsobenie slnečného žiarenia nikdy nie je bez rizika poškodenia pleti. Sothys vyvinul novú radu slnečnej starostlivosti, aby pokožku chránila a posilnila jej prirodzenú obranyschopnosť proti slnečnému žiareniu, ktoré spôsobuje jej predčasné starnutie. 6 nových produktov z tejto produktovej rady, s ich ultra-sensorickými textúrami a kvetinovými, vanilkovými vôňami, kombinuje potešenie a ochranu v záujme zachovania ich výhod ochrany pred slnečným žiarením a zabezpečením žiarivého a dlhého opálenia po celé leto.

To najlepšie z vedy a prírody

OPTIMALIZOVANÁ FOTOOCHRANA S FILTRAMI

Výskum Sothys Advanced skombinoval chemické UVA/UVB filtre. Každý z týchto filtrov, schopný pohlcovať energiu slnečného žiarenia, poskytuje vlastnú ochranu pre každý ochranný produkt tejto ochrannej línie.

PRÍRODNÁ FOTOOCHRANA

ZLATÁ RIASA
Zlaté morské riasy zozbierané zo súostrovia Bréhat v Bretónsku a Kvet budleja z pohoria Sichuan v Ázii boli vybrané pre ich prirodzenú odolnosť voči UV žiareniu, ktoré pomáha obmedziť počet „spálených“ buniek

OCHRANA SLNEČNÉHO KAPITÁLU

BURITI OLEJ
Jeho antioxidačné vlastnosti a schopnosť chrániť DNA pokožky z neho robia kľúčovú aktívnu zložku pri zachovaní slnečného kapitálu. Tento rastlinný olej bol podrobený in vitro testu, aby sa vyhodnotila jeho schopnosť chrániť DNA pred vonkajšími útokmi, akým je UVA.
BURITI OLEJ REDUKUJE UVA POŠKODENIE O 35%.

Opaľovacia starostlivosť: Zvýšená ochrana pre udržanie mladosti
Zdroj foto: SOTHYS

Profesionálne ošetrenia po opaľovaní

Sothys, špecialista na profesionálne ošetrenia už viac ako 75 rokov, ponúka jedinečný koncept procedúr po opaľovaní v kabíne, ktoré ponúkajú pohodu v letnom období na tónoch kvetu Tiaré a vanilky pre mimoriadne jemný a komfortný pocit.

100% PERSONALIZOVANÉ TELOVÉ OŠETRENIE
Píling, masáž, zábal, samostatne alebo v kombinácii spojené s parfumovaným
koncentrátom kvet Tiaré a vanilka, pre čistý moment úniku. Trvanie 30 minút.

PLEŤOVÉ OŠETRENIE PO OPAĽOVANÍ
Krátke ošetrenie špeciálne navrhnuté tak, aby napomáhalo regenerácii pokožky po slnení. Trvanie 30 min až 1h 30 min

OŠETRENIE PLETI A TELA PO OPAĽOVANÍ
Ošetrenie tváre a tela špeciálne navrhnuté tak, aby napomáhalo regenerácii pokožky po slnení. Trvanie 45 min

Ochranná starostlivosť o pleť

Sothys, špecialista na starostlivosť o pleť, vyvinul ultrazmyslové, nelepivé, nedehydratačné a nebieliace prípravky, s cieľom zanechať na pokožke ultraľahký ochranný závoj.

SPF 50 OMLADZUJÚCI OCHRANNÝ KRÉM SPF 50 PRE PLEŤ A CITLIVÉ PARTIE

Tento jemný, obaľujúci a jemne parfumovaný krém poskytuje vašej pokožke vysokú úroveň ochrany a zároveň zachováva jej mladistvosť

11%jemnejšia pokožka po pravidelnom používaní 21 dní.

100%používateľov oceňuje jeho zloženie pre jeho hydratačný účinok a pre viditeľný účinok zachovania mladistvého vzhľadu pokožky.

SPF 30 OMLADZUJÚCI OCHRANNÝ OLEJ SPF30
Tento jemne textúrovaný olej s hodvábnym povrchom na pokožke vytvorí jemne parfumovaný ochranný závoj. Ideálne chránená, zachovaná mladistvosť pleti a slnkom pobozkaná pokožka sa postupne stáva žiarivejšou.

90%oceňuje formulu oleja pre jej komfort.

VÝHODA PRODUKTU
Praktický objem 100 ml sa prispôsobí potrebám celej rodiny.

Starostlivosť o tvár a telo po opaľovaní

Dve hodvábne hladké textúry s aktívnymi látkami na rastlinnej báze, špeciálne vybrané ingrediencie pre komfort a zachovanie krásnej pokožky aj po opaľovaní.

TELO
UPOKOJUJÚCE TELOVÉ MLIEKO PO OPAĽOVANÍ

Mlieko s tekutou, ale vyživujúcou, topiacou sa textúrou. Poskytuje pohodlie, sviežosť a rehydratáciu. Pomáha upokojiť pocity pálenia a zachováva mladistvosť pokožky. Dodáva pokožke príjemnú vôňu, regeneráciu a žiarivosť slnka. Pocit regenerácie, upokojenia a rehydratácie u 100% používateľov +56% hydratácie.

VÝHODA PRODUKTU
Aplikujte na celé telo po každej epizóde slnenia. V prípade potreby možno aplikovať aj na prehriate miesta ako hrubú vrstvu po dobu 10 minút

TVÁR
OMLADZUJÚCI KRÉM PO OPAĽOVANÍ

Tento reparačný krém pomáha upokojiť pokožku po pobyte na slnku. Jeho upokojujúce zloženie je obohatené o aktívne zložky starostlivosti o pleť, ako je organický extrakt z bielej žihľavy (prihlásený na patent Sothys), ktorý bojuje proti účinkom fotostarnutia. Pokožka pôsobí zregenerovane so slnkom
pobozkanou žiarivosťou a jej mladistvosť je zachovaná.

90% užívateľov oceňuje zloženie krému pre jej upokojujúci efekt a pre viditeľný účinok zachovania mladistvého vzhľadu pokožky. +58%viac hydratácie, keď je použitý ako maska.

VÝHODA PRODUKTU
Po každom slnení naneste na celú tvár (vrátane očných kontúr), krk a dekolt.Možno použiť ako masku alebo nočnú masku a naniesť v hrubej vrstve pre intenzívny pocit pohodlia. Nechajte pôsobiť 10 minút a potom odstráňte prebytok.

TRBLIETAVÝ OLEJ NA VLASY A TELO
Tento perleťový olej so saténovým nádychom a vôňou slnka obsahuje vzácne bambucké a buriti oleje, ktoré vyživujú pokožku a zároveň podporujú jej krásu a žiarivosť „pobozkanú slnkom“.

ODBORNÉ RADY PRE KRÁSU
Žiarivý efekt: Aplikujte na celé telo alebo na špecifické oblasti tváre alebo tela (dekolt, lícne kosti atď.)

Na vlasy: Aplikujte pred šampónom, nechajte 5 až 10 minút pôsobiť ako výživnú
masku. Možno aplikovať aj na končeky.

Pre 95% užívateľov: Produkt zanecháva na pokožke saténový závoj. Produkt predlžuje krásu opálenia.

Pripravte sa na leto i vy a nenechajte si ujsť súťaž o opaľovaciu starostlivosť od SOTHYS. Súťaž bude prebiehať na našom Instagrame.

Reklama na magazín Vintage District