Ernesto

Sú tu, keď sa chceme vyrozprávať, vyplakať aj keď potrebujeme dobrú radu. Môžu to byť naši najlepší priatelia zo školy, blízki kolegovia z práce, rodina, ale aj naši štvornohí miláčikovia. Jednoducho tí, ktorí nám v ťažkých chvíľach pomáhajú udržať náš svet pokope. Skúsme im dať najavo, že sú pre nás dôležití, že sme im vďační a že si ich vážime. K hrejivým slovám môžeme pridať aj milý darček. V Lidl e-shope nájdete vhodnú pozornosť pre každého. Pre obetavú sestru aj pre vášho verného psíka.

Vypočujú, objímu, utrú slzy. Premýšľate, ako sa vašim najbližším odvďačiť za ich čas, pochopenie a cenné rady? Povedzte im, ako vám na nich záleží. Zaslúžia si predsa vedieť, ako vás motivujú, inšpirujú a posilňujú. Ak ste si to doteraz nevšimli, začnite sa zaujímať o to, čo sa im páči, čo majú radi a čo ich baví. Oveľa ľahšie sa vám potom bude vyberať malý darček, keď ich budete chcieť potešiť. Neviete vybrať? Univerzálnou maličkosťou, ktorá doslova rozžiari domov obdarovaného, je sviečka. Vonná sviečka LIVARNO Home však miestnosť nielen rozžiari, ale aj príjemne rozvonia. Navyše, táto sviečka vďaka veľkému drevenému knôtu vydáva pri horení praskavý zvuk a imituje efekt plameňa v krbe. Dokonalý darček pre priateľov, ktorí sa potrebujú popasovať so stresom, čo poviete? Pridajte dobrú knihu či ich obľúbený čaj, a môžete si byť istí, že zabodujete.

Pokiaľ sú vaši najbližší zanietení kávičkári, máte vyhrané. Vďaka ponuke v Lidl e-shope ich totiž potešíte bez dlhého pátrania. Expresso kávovar Ernesto s úžitkovým objemom 330 ml, ktorý zvládne prípravu deviatich šálok silnej, aromatickej espresso kávy, bude praktickým pomocníkom pre všetkých milovníkov tohto voňavého nápoja.

Našu vďaku si však nezaslúžia len naši ľudskí priatelia, ale aj tí zvierací. Aj keď nám nevedia dať dobrú radu, vždy nás dokážu rozveseliť a utešiť aj bez slov. Vráťme im ich lásku späť. Poriadnu zábavu zaručene neodmietne žiaden štvornohý kamarát. Preto bude vhodnou voľbou napríklad inteligentná hračka pre psa či mačku od značky zoofari®, ktorá bude vášho miláčika motivovať k hre a vytrénuje jeho koncentráciu aj šikovnosť. Spoločnú hru vám skrášlia aj svietiace LED hračky pre psa zoofari®. Aport pri horších svetelných podmienkach s nimi bude rovnako jednoduchý, ako počas slnečného dňa. Žiarovky sa aktivujú pohybom, a tak váš psík hračku bez problémov uvidí aj v tme. Okrem darčekov však nezabudnite ani na váš spoločný čas, peknú prechádzku a pohladenie. Naša pozornosť je totiž pre našich domácich miláčikov tým najväčším darom.

Reklama na magazín Vintage District