BERNARD CASSIERE

Koktail čistiacich účinných látok pre ošetrenie problémov zmiešanej až mastnej pleti s občasnými zápalovými procesmi.

Vďaka nášmu životnému štýlu naše telo prirodzene produkuje odpady nazývané toxíny. Za normálnych okolností je pokožka schopná sama si kontrolovať a regulovať tok toxínov. Avšak, keď je toxínov prebytok, alebo keď sa pokožka unaví, môže byť jej prirodzená funkcia čistenia oslabená, čo vedie k:

  • mdlej pleti
  • nedokonalej pokožke
  • predčasnému starnutiu

PRODUKTOVÁ RADA BERNARD CASSIÈRE

Aby ste opäť získali zdravú pokožku Bernard Cassière navrhol túto starostlivosť na doma:

Detoxikačná maska 3v1

Pre jasnejšiu, revitalizovanú a sviežu pleť, ktorá je nabitá energiou a zbavená odumretých buniek a nečistôt.

Detoxikačný obnovujúci krém

Pre žiarivú, sviežu a energiou nabitú pleť. Zlepšuje kvalitu a pevnosť pokožky, detoxikuje ju, hydratuje, vyživuje a zjemňuje.

EE krém s SPF15

Dodáva pleti hydratáciu, spevnenie, anti-ageing, tónovanie, ochranu s SPF15, zároveň je obohatený o vitamín C pre vitalitu a elasticitu pleti.

Detoxikačné rozžiarujúce sérum

Pre matnú a unavenú pleť, ktorá nadobudne vitalitu, krajší vzhľad a je nabitá energiou už po 7 dňoch. Pleť je rovnomernejšia, sviežejšia, žiarivejšia a pôsobí detoxikovane.

Detoxikačný nočný koncentrát

Suchý olej prírodného pôvodu pre sviežu a žiarivú pleť hneď po prebudení.

Hlavné účinky

V produktoch určených pre domácu ako aj profesionálnu starostlivosť sa spája extrakt z červeného pomaranča s citrusovým extraktom a organický extrakt z bobúľ s piatimi druhmi, ktorý tvorí DETOX´COMPLEX novej generácie, ktorý bol vyvinutý na hydratáciu, výživu, revitalizáciu a prebudenie mdlej pleti.

Červený pomaranč

Bohatý na vitamíny, cukry a minerály, extrakt z krvavého pomaranča je tiež známy pre vysoký obsah vitamínu C s antioxidačnými vlastnosťami. V skutočnosti vitamín C pôsobí ako lapač voľných radikálov, čo mu umožňuje pomáhať v boji proti vonkajším agresiám (stres, znečistenie atď…) a dáva mu jeho DETOXICKÚ úlohu. Červený pomaranč je tiež bohatý na kyselinu citrónovú, ktorá mu dáva keratolytické vlastnosti (obnova a rozžiarenie buniek).

Upcyklovaný citrusový extrakt

Prichádza naša účinná látka zo zvyškov organického ovocia lisovaného na konzumáciu. Mandarínka, sladký pomaranč a horký pomaranč, šupky sa získavajú na extrakciu našej účinnej látky a obmedzujeme tým ich plytvanie. Perfektné ako antioxidant, navyše tento extrakt je bohatý na bioflavonoidy efektívne v detoxikačnom a rozžiarujúcom efekte.

Bobule s piatimi príchuťami

Sú to superbobule, vysoko koncentrované v bioaktívnych zložkách na zvýšenie okysličenia pokožky a boj proti účinkom znečistenia.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte DETOXIKAČNÝ NOČNÝ KONCENTRÁT pre sviežu a žiarivú pleť hneď po prebudení!!! Súťaž prebieha na Instagrame. 

Reklama na magazín Vintage District