PETER BAŽÍK BIGBOARD

Víťaz X-FACTORu, spevák, skladateľ, multiinštrumentalista PETER BAŽÍK začína obliehanie hudobnej scény veľkolepou hudobníckou show, na ktorej aj pokrstí svoj nový album ORIGINÁL. Výnimočnosť podujatia podčiarkuje fakt, že sa jedná o jediné svojho druhu a už sa nikde nebude opakovať.

„Peter je entertainer medzinárodného formátu, čo pochopí každý, kto si tento zážitok nenechá ujsť.“ Citát Michaela Sharmanta – režiséra koncertu.

Diváci sa môžu tešiť na neobvyklý vizuálny zážitok, sprevádzajúci dramaturgicky vyskladaný, strhujúci koncert. Krv v žilách rozprúdi živá kapela, spevácky zbor a tanečné choreografie. Zaznejú najznámejšie hity ako Kto vie, titulná skladba seriálu Divoké Kone, Say my name, ale aj novinky a malé prekvapenia.

Peter Bažík po množstve koncertov, účinkovaní v muzikáloch a činoherných inscenáciách, hudobnej, reklamnej produkcií a korepetíciách pre divadelné inštitúcie, prichádza s vlastnou veľkolepou show, venovanou fanúšikom, s ktorými oslavne pokrstí svoj nový album. Koncepcia albumu nasleduje dnešné trendy a kombinuje v sebe klasický, živý prístup k hudobníckej kompozícií. Motiváciou k jeho vytvoreniu bolo priniesť nový zvuk skalným fanúšikom a tiež primárne osloviť nové publikum. Obsahová štruktúra koncertu čerpá z nových skladieb albumu, zároveň odkazuje na najväčšie hity a strieda sa s malými, hudobnými prekvapeniami. Multiinštrumentalizmus Petra Bažíka bude podčiarknutý okrem striedania gitary a klavíra aj husľovou show a krátkym parte na bicích, ktoré sú súčasťou koncertu.

Že sa jedná o výnimočné podujatie dokazuje aj fakt, že o dramaturgickú skladbu koncertu sa stará oceňovaný režisér a scenárista Michael Sharmant, absolvent London Film Academy. Držiteľ niekoľkých nominácií a ocenení z festivalov u nás, aj v zahraničí. Režijne zastrešil niekoľko videoklipov, reklám, filmov a divadelných produkcií, viedol kastingy pre produkciu Justina Timberlake-a, produkoval projekty Viva Musica, Roma Fest, či Bratislavské Kultúrne Leto.

Organizátorom Vianočného koncertu Petra Bažíka je produkčná spoločnosť SHARMANT s.r.o..

Reklama na magazín Vintage District