Lidl_Smoothie

Info/IR, 01.02.2022 Smoothie nápoje sa tešia čoraz väčšej popularite, a tak je naozaj ťažké im odolať. Aké ovocie ale kombinovať? Aké pomery? Potrebujem špeciálny mixér? Nie! V chladničkách Lidl predajní nájdete každý deň niekoľko príchutí smoothie nápojov od obľúbenej značky Solevita. Šetrite čas a vychutnajte si každý deň šťavnaté a výživné smoothička bez námahy.

Ovocné, zeleninové, miešané. Smoothie kombinácií je neskutočne veľa a je len na vás, po akom ovocí či zelenine túžite najviac. Okrem toho, že sú takéto nápoje chutné a zasýtia, majú blahodarne účinky na naše zdravie.

Riešením sú aj pre vyberavých maškrtníkov či deti, ktoré neobľubujú ovocie – dennú dávku ovocia a zeleniny si tak môžu dopriať jednoducho v pohári. Hustý nápoj je navyše bohatým zdrojom vitamínov, energie, minerálov a vlákniny.

Podľa chuti svoj nápoj môžete zriediť alebo doplniť o mlieko. Tip od nás: nebojte sa mixovať. Obohaťte svoje jablko, banán a mango o ananás a kokos. Potešte svoje chuťové bunky i organizmus poriadnou vitamínovou bombou z ponuky Lidl. Vyberie si naozaj každý!

Reklama na magazín Vintage District