Nový vietor v domácnosti môžete mať s Livarno home aj vy

Zariadili ste si bývanie, no radi by ste mu dodali nový šat? So štýlovými kúskami privátnej značky Lidla – Livarno home sa vám to poradí. Pri výbere nábytku, dekorácií a rôznych iných doplnkov zvážte  svoje preferencie a potreby, aby ste pre seba vytvorili priestor, ktorý plno vyhovie vášmu životnému štýlu a odrazí vašu osobnosť a estetické cítenie.

Rekonštrukcia si žiada čas, pretože je to proces, vďaka ktorému si viete vylepšiť miestečko zvané – domov. Môže zahŕňať rôzne úpravy. Niekomu stačí, ak si len povymieňa nábytok od okna k druhej stene, iný chce kompletnú prestavbu interiéru, modernizáciu kuchyne či kúpeľne. Keď dáte zmene zelenú, majte na pamäti nielen estetické hľadisko, ale aj funkčnosť a bezpečnosť.

Nový vietor v domácnosti môžete mať s Livarno home aj vy
Zdroj foto: Lidl

Obľúbený diskontný reťazec vám teraz ponúka na webovej stránke pomocníka v podobe brožúry, ktorá ukrýva nejeden dizajnový kúsok, čo by sa vám mohol hodiť. Prebádajte možnosti v rámci nej či Lidl e-shopu a pustite sa do toho. Na moment sa stanete vlastným dizajnérom. Ak sa chcete zveriť radšej do rúk profesionálov, ušetríte možno kúsok času a budete mať k dispozícii iný uhol pohľadu.

Nový vietor v domácnosti môžete mať s Livarno home aj vy
Zdroj foto: lidl

K vyhľadávaným prvkom patrí napríklad stolík s lakovanou doskou, zaujímavý nohami z masívneho bukového dreva. Oceníte, že už má na sebe plstené podložky šetrné k vašej podlahe. Využitie nájde ako v obývačke, tak aj vo vstupnej hale, prípadne na krytej terase. Viete naň umiestniť vázu s vôňou Lidl rezaných kvetov, kávu ale i knihu. K minimalistickému dizajnu by ste nemali opomenúť ani dobré osvetlenie priestoru. Variantov je viac. Zaujímavý je stropný LED stmievateľný panel s nastaviteľným odtieňom bielej farby i s funkciou nočného svetla a časovačom.

Milovníkom umenia lahodia všakovaké obrazy, no ponúka sa aj možnosť pohrať sa s rôzne tvarovanými poličkami v univerzálnych farbách.

Reklama na magazín Vintage District