Bibi Hall

Vianočný čas je obdobím, kedy sa hudba stáva súčasťou našich životov. Preto príďte zažiť tú pravú vianočnú náladu a darujte si vianočný darček pre svoju dušu. Pozývame vás na vianočný koncert Bibi Hall, mladej talentovanej speváčky, ktorá nám predstaví svoje umenie v krásnom prostredí kostola sv. Víta v Rusovciach dňa 2. decembra 2023 o 19:00 hodine.

Bibi Hall, vlastným menom Bibiana Hallová, sa narodila v Bratislave a jej hudobná cesta je jedinečným príbehom o vášni, odhodlaní a neustálom raste. Hudbe sa venovala od svojich 10 rokov, začínajúc svoju kariéru na Muzikálovej akadémii na bratislavskej Novej Scéne. Už od 12 rokov sa tiež venovala hre na klavíri, čo dodalo jej hudbe ďalší rozmer.

V roku 2017 po návrate z USA, kde bola 6 mesiacov na študijnom pobyte, vydala svoj debutový singel s názvom “Find Myself” v produkcii Miša Bieleho, ktorý bol zároveň názvom jej debutového koncertu. Týmto singlom Bibi ukázala svoj talent a nasledujúce roky priniesli ďalšie úspechy, vrátane skladieb ako “SHITTY LOVE,” “THIS ISHOW WE DO” a “CRAZY KIDS,” ktoré nahrala v spolupráci s Oliverom Žilákom a Matějom Vávrom. V roku 2018 uzavrela piesňou “Endless faith” v produkcii NKDvibes.

Vlastná tvorba Bibi Hall sa dá vypočuť i na Spotify a YouTube kanály. A teraz máte možnosť jej talent zažiť i na vlastnej koži počas vianočného koncertu v krásnom prostredí, kde predvedie okrem svojich originálnych skladieb aj cover verzie vo vlastnom klavírnom sprievode. Okrem toho ju na gitaru sprevádza Peter Bulík.

Koncert Bibi Hall je nezabudnuteľným zážitkom, ktorý vás prenesie do sveta hudby, emócií a príbehu tejto mladej speváčky. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a pridajte sa k nám v kostole sv. Víta v Rusovciach 2. decembra 2023 o 19:00 hodine.

Tešíme sa na vás, aby sme spoločne oslávili Vianoce s Bibi Hall.

Reklama na magazín Vintage District