PD-polstář-Dual-Natura

S príchodom jari odštartovala tiež sezóna peľových alergií, ktoré vedia potrápiť nielen počas dňa, ale aj v noci. Skvelým riešením pre tých z vás, ktorí si chcete dopriať zdravý a kvalitný spánok je vankúš z pamäťovej peny Dual Natura. Je vyrobený z hypoalergenných materiálov, a naviac obsahuje prírodné esenciálne oleje, ktoré majú pozitívny vplyv na zaspávanie. V špecializovaných predajniach PreSpánok nájdete vankúš Dual Natura, ale aj ďalšie, ktoré potlačujú množenie baktérií, roztočov a alergénov. Naviac vám tu poradia spánkoví špecialisti s akýmkoľvek prianím.

Snáď každý alergik potvrdí, že počas peľovej sezóny sa dobre nevyspí. Visko‑elastický pamäťový vankúš Dual Natura s unikátnym snímateľným poťahom využíva technológiu Probiotic, ktorá eliminuje nežiaduce baktérie, roztoče a ďalšie alergény. Druhá strana obsahuje tkaninu BeFresh, inovatívnu látku regulujúcu teplotu, ktorá zároveň zaručuje neustálou sviežosť, vysokú priedušnosť a dokonale odvádza vlhkosť a prebytočné teplo.

Vankúš je jedinečný taktiež vďaka svojmu jadru z materiálu Bio Soya Mind obsahujúce prírodné esenciálne oleje pre príjemnejšie zaspávanie. Jeho univerzálny tvar je vhodný pre všetky spánkové polohy, či už zaspávate na bruchu či na boku, vankúš Dual Natura je tým pravým orechovým pre spánok bez alergií.

Vankúš Dual Natura v rozmere 72×42 cm je dostupný za cenu 109 € na www.prespanok.sk

Reklama na magazín Vintage District