Kavovar_silvercrest

Sprievodca, ktorý nás zavčas rána nakopne k lepším začiatkom, podporí nápady a pomôže otvoriť rôzne diskusie – káva. Vytvára medzi nami nápadné i nebadané spojenia. V chladných ránach objíme, počas dňa zastreší dôvod na prestávku medzi termínmi v práci.

Káva je jednoducho viac než len nápoj. Patrí do našich životov i do našej kultúry. Hoci pri mori či v horách jej chuť dostáva úplne iný rozmer, potešiť sa s jej dúškami dá aj doma, na terase či v obývačke. Uchmatnite si chvíľu pre seba a staňte sa na moment baristom, ktorý pre seba vďaka profesionálnemu Silvercrest espresso kávovaru s mlynčekom vykúzli to pravé potešenie. Navyše, privátna značka Lidla Ernesto vám ponúka termopoháre, ktoré ju udržia dlhšie v teple, takže sa nemusíte báť, že vychladne, kým sa ponoríte do deja svojej obľúbenej knihy.

Cesta k pravému kávovému zážitku
Zdroj foto: Lidl

Ak patríte do tímu, ktorý uprednostňuje kávu s mliekom, prihoďte si do svojho nákupného košíka aj napeňovač mlieka a v neposlednom rade samotné zrnká napríklad v podobe Bellarom crema zrnkovej kávy.

Vo vôni pražených zŕn sa ukrývajú rôznorodé príbehy krajín, v ktorých sa pestuje, či ľudské vášne. Každá jedna šálka predstavuje cestu do sveta zmyslov, ktoré odhaľujú jej kyslé, horké alebo sladšie chuťové profily.

Reklama na magazín Vintage District