AOS nutrition (1)

Každý z nás má v sebe superhrdinu, ktorý dokáže i nemožné. Ako ho objaviť? Navštívte náš obchod AOS Nutrition v OC Cubicon, poradíme vám.

Pozvánka do srdca zdravia a vitality

Vitajte v novom epicentre zdravia a vitality – AOS Nutrition v OC Cubicon. Ako športovci si veľmi dobre uvedomujeme, aké nároky sú kladené na organizmus aktívneho človeka. Preto v našej ponuke nájdete kvalitné doplnky výživy od domácich výrobcov, ale aj zo sveta.  Naša mladá a dynamická spoločnosť sa s hrdosťou zameriava na poskytovanie komplexných služieb, ktoré oslovia každého – od bežných nadšencov až po profesionálnych športovcov. Naša filozofia “ODBORNE – KOMPLEXNE – ĽUDSKY” je základom všetkého, čo robíme.

Výživa AOS : Viac ako len obchod

AOS Nutrition nie je len obchodom, je to miesto, kde sa spája vášeň pre zdravie, výživu a športovú výkonnosť. Ponúkame široký sortiment, vrátane kvalitných doplnkov výživy od domácich aj zahraničných výrobcov, bylinných produktov a sortiment minerálnych látok, aj exkluzívnej značkovej kozmetiky z dermorias. Náš sortiment je doplnený o jedinečné tréningové pomôcky zamerané na rozvoj neurovizuálnych schopností. Na predajni nájdete aj basketbalové a rugby lopty ako artefakty.

AOS Nutriotion obchod pre športovcov
Zdroj foto: https://www.instagram.com/p/CC6w3vOHWs-/?img_index=1

OC Cubicon: Útulná, pohodová atmosféra s vynikajúcou dostupnosťou

Našu kamennú predajňu nájdete v príjemnom prostredí obchodného centra Cubicon v Bratislave. Cubicon je známy svojou útulnou a pohodovou atmosférou, ktorá spolu s výbornou dostupnosťou a parkovaním robí z nákupov skutočný zážitok. Sme hrdí, že môžeme byť súčasťou tohto moderného a prívetivého centra.

Posunúť hranice – náš cieľ

V AOS Nutrition veríme, že v každom z nás sa skrýva superhrdina. Náš tím a členovia AOS3x3team, sa neustále venujeme vzdelávaniu a tréningu, aby sme pomohli dosiahnuť vaše ciele a najmä osobné rekordy. Pravidelné tipy a triky nájdete na našom Instagramovom účte, kde sa venujeme aj edukácii a motivácii.

Obchod pre športovcov
Zdroj foto: https://www.instagram.com/p/CHj9YeRHxUh/?img_index=1

E-Shop: Kvalita na dosah ruky

Okrem kamenného obchodu ponúkame tiež širokú paletu produktov v našom e-shope. Či už potrebujete doplniť z pohodlia domova alebo zásoby špecifické produkty, náš obchod je tu pre vás nonstop.

Vízia budúcnosti

AOS Nutrition neustále rozširuje svoje portfólio. Pracujeme na nových tréningových a vzdelávacích programoch, aby sme poskytli ešte viac hodnôt našim zákazníkom. Sledujte nás, aby vám neunikli najnovšie novinky a produkty.

Tešíme sa na vašu návštevu v AOS Nutrition v bratislavskom OC Cubicon! Prežite s nami svoju cestu za zdravím a výkonnosťou, a nech vás naše produkty a služby inšpirujú k dosiahnutiu vašich športových snov.

AOS Nutrition pre vás pripravil navyše vianočný darček, ktorý poteší v podobe 10 % zľavy na eshope https://www.aos-shop.sk/a aj predajni AOS Nutrition. Pre jej využitie použite kód RVM10. Zľavu si môžete uplatniť do 31.12.2023. 

Obchod AOS nutrition – OC Cubicon, Staré Grunty 24, Karlova Ves, Bratislava, prízemie – podporíme súťažou, do ktorej sa môžete zapojiť na Instagrame/Hviezdne Premeny. Nepremeškajte príležitosť vyhrať skvelé ceny!!!

Reklama na magazín Vintage District