valentin

Hľadáte dokonalý valentínsky darček pre vašu lepšiu polovičku, ale chcete tento rok prekvapiť niečím výnimočným? Zabudnite na tradičné kvety a čokoládu – odhaľte krásu umeleckej fotografie s jedinečným konceptom FotoBar od Kristíny Schreiberovej. Tento zážitkový fotobar ponúka možnosť spoločne vytvoriť štýl a fotografický styling, ktorý odzrkadlí osobnosť a túžby vášho partnera. V pohodlnom prostredí, pri šálke vynikajúcej kávy, môžete spoločne snívať a premeniť tieto sny na realitu prostredníctvom objektívu.

Nielen valentínsky darček, ale i voucher na fotenie pre vás a vašu kamarátku

Ak chcete potešiť seba a svoju kamarátku, nemusíte čakať na Valentína. Zakúpte si voucher a za cenu 399 eur získate nielen nezabudnuteľný zážitok, ale aj tri výsledné umelecké fotografie, ktoré oživia vaše predstavy. Či už túžite po stvárnení ako filmová hviezda, mystická bytosť alebo chcete jednoducho objaviť svoje pravé JA, FotoBar je miesto, kde sa vaše sny stanú skutočnosťou. Ako bonus, zapojením sa do našej súťaže môžete vyhrať úžasné ceny pre vás a vašu kamarátku. Súťaž bude prebiehať na našom Instagrame.

Tip na valentínsky darček pre ženy, fotobar
Urobte sebe a svojej kamarátke radosť umeleckou fotografiou. Zdroj foto: FotoBar by Kristina Schreiberová

Veľká súťaž a jej lákavé ceny:

  1. Cena: Okuliare eyrym voucher
  2. Cena: Sothys ošetrenie + dekoratívna kozmetika
  3. Cena: CCC topánky voucher
  4. Cena: Sodastream set

Na zapojenie sa do súťaže stačí objednať voucher na fotenie pre vás a vašu kamarátku a automaticky sa stávate súčasťou boja o exkluzívne ceny. Voucher môžete využiť do 30.11.2024. Výhercov žrebujeme na našej stránke do 31.5.

Nenechajte si ujsť šancu byť kýmkoľvek, objavte svoje skutočné JA a zdieľajte tento jedinečný zážitok s niekým blízkym. Objednávky a otázky posielajte na iva@hviezdnepremeny.sk a pripravte sa na nezabudnuteľný valentínsky darček, ktorý prekoná všetky očakávania.

Prekvapte svoju polovičku tento Valentín niečím výnimočným a uchovajte si spomienky, ktoré budú trvať večne s FotoBar!

Reklama na magazín Vintage District