Lidl_Upecme-si-lasku

Pre špeciálne chvíle, medzi ktoré neodmysliteľne patria aj Vianoce a sviatky, je potrebné pripraviť to najlepšie občerstvenie a lákavé maškrty. Nejedna domácnosť v predstihu pečie rôznorodé pečivo, ktorým vytvára neopísateľnú atmosféru. Po viacerých druhoch koláčikov či buchiet sa len tak zapráši. V Lidli nájdete všetko od výmyslu sveta pre vaše vypekanie. Nielen teraz v predvianočnom čase, no po celý rok.

Keď už sa rozhodnete pre konkrétny pekársky alebo cukrársky skvost, ktorý si chcete doma počas sviatkov upiecť, môžete začať zháňať suroviny. Dozaista väčšinu z nich nájdete v ponuke predajní Lidl. Potravinárske arómy na dochucovanie koláčov, zamieseného cesta, prípadne do krémov alebo pri príprave tort, patria k pomerne obľúbeným prísadám. Privátna značka Belbake prináša viacero príchutí a vôni v jednom. Nádych citrónovej kôry, rumu, orieškov, šťavy z pomaranča či čerstvého masla v kombinácii s vanilkou nájdete v jednom balení.

Cukrárske ozdoby potešia nielen gazdinky, ale aj našich najmenších, ktorých môžeme zapojiť napríklad do zdobenia medovníčkov. Základnom prísadou hádam do každého sladkého potešenia je cukor. Hnedý, biely, vanilínový, všetky sú tu pre vás.

Favorina zase ponúka rôzne čokolády na varenie, vďaka ktorým viete ozvláštniť váš finálny výrobok. Použiť ju môžete ako polevu, alebo na zdobenie, prípadne do nej namočiť banány s piškótami a spraviť si chutné a rýchle jednohubky. Veľmi častým prvkom sú aj mleté lieskovce alebo vlašské orechy, ktoré sa pridávajú do sladkých dobrôt. Ich chuť nájdete v grilážkach, šuhajdách ale aj v tradičnom štedráku, ktorý je zložený z viacerých plniek – makovej, tvarohovej, orechovej a lekvárovej.

 

Reklama na magazín Vintage District