dr-gerard_sutaz-1

Podobne ako minulý rok, tak aj tento si pre vás značka dr Gerard pripravila veľkolepú súťaž „s dr Gerard viac spolu“. Tento mesiac máte poslednú šancu zapojiť sa a vyhrať mnohé unikátne a hodnotné  výhry.

Súťaž o hodnotné ceny

V každom žrebovacom kole môžete vyhrať prvú cenu, kde si vyberiete napríklad Apple iPhone Pro, výkonný DLP projekt, Smart QLED TV 4K Ultra HD, nafukovací kempingový stan pre 4 osoby, Apple MaxBook Air alebo set práčka a sušička. V ďalších miestach súťažíte o kávovar espresso, Apple iPad, hernú konzolu Nintendo, smoothie mixér alebo kartón výrobkov dr Gerard. A tí najaktívnejší budú odmenení finančnou výhrou, ktorá siaha až do 300€.

Ukončite rok sladko a plný výhier so sušienkami dr Gerard
Zdroj foto: dr Gerard

Stačí si kúpiť sušienky od dr Gerarda, na ktorých nájdete kupóny s výhernými žrebmi. Na výber máte z množstva druhov sušienok, od chrumkavých kakaových z rady Passion, cez magické Magic Black, exotické Tropical alebo vianočné Gingerbreads. Populárne sú napríklad trubičky Rolls, ktoré sú dostupné v štyroch rôznych príchutiach. Krehké vaflové trubičky v kombinácii s delikátnym krémom rôznych príchutí sú tou správnou voľbou pre každé sviatočné pohostenie. Môžete ich použiť aj na zdobenie koláčov a zákuskov alebo ako sladký doplnok ku káve či čaju. Vyberte si buď jemný kakaový krém, smotanu, exotický kokos alebo lahodné arašidy.

Posledné žrebovanie je 10. januára 2023

So sladkosťami od dr Gerarda si každý príde na to svoje, čo ulahodí jeho chuťovým pohárikom. Nezabúdajte, posledné žrebovanie prebieha 10. januára 2023. Tak neváhajte, maškrťte a zotierajte nálepky na obaloch! Výrobky značky dr Gerard dostať v obchodných reťazcoch a na e-shope. Viac informácii na www.drgerard.sk

Reklama na magazín Vintage District