samota-zena

Aké sú príznaky toho, že sme sa stali obeťou vysávača energie a ako sa rýchlo zregenerovať? Zistili sme za vás i spôsoby najúčinnejšej ochrany.

Energetického upíra rozpoznáme najrýchlejšie podľa toho, že pri stretnutí s ním väčšina z nás pocíti zhoršené dýchanie, celkovú slabosť, tlak v bruchu alebo tlak pri srdci.  Vtedy treba okamžite urobiť pár krokov zo zóny vplyvu tohto človeka.

Aké sú najčastejšie príznaky, že ste stali obeťou?

Fyzickými ukazovateľmi môžu byť: Neopodstatnená únava, celková slabosť, bolesti brucha a hlavy, točenie hlavy, neopodstatnené dlhodobé zívanie, nutkanie na zvracanie ba až zvracanie. Citlivejší jedinci môžu dokonca pri náhlom nápore útoku upíra odpadnúť.
Psychickými ukazovateľmi môžu byť: depresie, uzatváranie sa svetu, nutkanie na plač, pričom nevyjde ani slza

Ďalšie príznaky môžu byť: neopodstatnená zmena správania, neopodstatnené výpady smerom k okoliu, deštrukčné myšlienky, odmietanie najbližších, chuť a prejedanie sa jedlami hlavne plných tukov a jednoduchých cukrov, naopak aj odmietanie príjmu jedla.

Prečítajte si aj: 5 typov energetických upírov a spôsoby, ako získavajú energiu

Ako sa pred energetickým upírom najúčinnejšie brániť?

Obmedziť kontakt s človekom, o ktorom viem, že je to energetický upír. Dobré je používať aj sviečku a nechať ju horieť v kancelárii, či doma, aby sa po odchode upíra vyčistil priestor a vzduch od jeho negatívneho pôsobenia. Komu nevadí vôňa kadidla, je to výborná vec na vyčistenie priestorov zamorených upírom.

Ako komunikovať s energetickým upírom, keď sa mu nedá vyhnúť?

Pokiaľ viem, že energetický upír je môj kolega, či vedúci a mám plánové stretnutia, obmedzím ich len na pracovný dialóg. Keď už s ním komunikujete, treba sa vyhýbať očnému kontaktu, vyhýbať sa emóciám, ktoré otvárajú upírovi cestu k našej energii. Je treba sa obaliť do energetickej bubliny a tento proces opakovať aj počas dňa, vždy keď sa máme stretnúť s energetickým upírom napríklad na plánovanej porade. Najlepšie je obaliť si telo do takejto bubliny už ráno pred odchodom do práce. V pokoji sa posadíme, zatvoríme oči a predstavujeme si, ako svoje telo zabalíme do bieleho svetelného obalu, ktorý nás chráni. Odporúča sa aj uzavretie energetického okruhu – svojho vlastného tým, že si prekrížime nohy a spojíme prsty na rukách. Tým nemôže byť naša energia odčerpaná. Po stretnutí je dobré očistiť sa plameňom prírodnej sviečky.

Prečítajte si aj: Pozor, takto sa môžete stať energetickým upírom

Keď ste už energeticky „vycicaní“, ako sa rýchlo zregenerovať a dobiť sa?

Netreba zabúdať na kvalitný, pravidelný spánok. Telo by malo odpočívať v spánkovom režime aspoň 8 hodín denne. Najlepšie je chodiť spať pravidelne v rovnakú hodinu, rovnako aj vstávať. Netreba si brať prácu domov, treba dodržiavať víkendy, sviatky na čas nášho obľúbeného oddychu a aktivít. Pri problémoch v práci či doma sa nachvíľu posaďte, počúvajte príjemnú hudbu, zavrite oči, začnite pomaly zhlboka dýchať. Predstavte si, že ste na lúke, či na čistinke v lese, skrátka predstavte si miesto, kde je kľud, pokoj a harmónia a skúste 5 -10 minút relaxovať. Za chvíľu spoznáte, že ste sa ukľudnili, uvoľnili a stres opadol. Nepite alkohol, pretože pitie alkoholu vyčerpáva a unavuje organizmus. Pravidelne choďte na čerstvý vzduch.

Reklama na magazín Vintage District