Crispers_McCain_1

Info/IR, 26.01.2022 Chýba vám atmosféra a chuťovky zo streetfoodových festivalov, bistier a kulinárskych maringotiek? Zažívame obdobie, keď sa výnimočnosť vychutnávania si jedla vonku v príjemnej spoločnosti priateľov a najbližších prenáša do kuchýň a obývačiek. Známe prostredie domova ponúka priestor pre nové gastronomické nápady, hranie sa so štýlovým servírovaním či vymýšľanie nových a prekvapivých chutí. Aby všetko dobre klaplo, potrebujete rovnako trendových a chutných „parťákov“. Tými najlepším sú streetfoodové McCain hranolčeky Crispers, Skin On Fries, Fri’Style a horúca novinka zo sladkých zemiakov Sweet Potatoes. Najlepšie chutia doma, pripravujú sa pečením v rúre a radi sa zapoja do vašich jednoduchých i zložitejších domácich kulinárskych výčinov. Tak neváhajte a pripravte si trendové streetfood hranolčeky priamo u vás doma. Receptové inšpirácie na vás čakajú na www.mccain.sk.

Partia chrumkavých streetfood hranolčekov pre všetkých

Štýlové, extra chrumkavé a chutné. Také sú streetfoodové hranolčeky Crispers, Skin On FriesFri‘Style. Túto partiu dôverne známych a obľúbených zemiakových pochúťok obohatila značka McCain o hranolčekovú novinku zo sladkých zemiakov Sweet Potatoes. Obľúbené zemiakové hranolčeky tak putujú z reštaurácií priamo do hranolčekového menu domova. A sú vám po ruke pre vzácne i každodenné chvíle v kruhu rodiny a priateľov. Keď sa z dobrého jedla tešíte spolu, malí i veľkí. Ich domácu prípravu navyše zvládne naozaj každý. Stačí ich bez pridania oleja len vysypať na plech a upiecť v rúre alebo v teplovzdušnej fritéze. A skvelé je aj to, že sú vhodné pre vegánov i vegetariánov.

V-hranolčeky Crispers s vrúbkovaným rezom

Žiadna nuda na tanieri! Nechajte sa očariť výnimočným tvarom V-hranolčekov a vymýšľajte, čím ich naplniť. Zapojte fantáziu, však originalite sa medze nekladú! Vytvorte vlastné streetfoodové menu s najrôznejšími chuťovkami, ktorým budú kraľovať V-hranolčeky Crispers. Dostane vás lahodná mäkkosť vo vnútri, extra chrumkavosť na povrchu a čistá zemiaková chuť. Inovatívna receptúra s vrúbkovaným rezom a zemiakovou šupkou robia z McCain hranolčekov Crispers víťaza v chuti a chrumkavosti!

McCain Crispers: 1,99 € / 500 g

McCain Crispers
McCain Crispers, foto: McCain

Fri‘Style s extra chrumkavou receptúrou

Streetfoodové hranolčeky Fri‘Style v tvare U sú vďaka novej receptúre teraz ešte chrumkavejšie! S mäkkým zemiakovým bruškom a extra chrumkavým povrchom sú ako stvorené pre ohňostroj gastronomickej kreativity. Dajte ich do rúry na 20 minút a počas ich pečenia pripravte s priateľmi dipy, omáčky a ďalšie streetfoodové dobroty. A keďže sú Fri’Style hranolčeky tvarované do písmena U, môžete ich použiť aj ako jedlé lyžičky.

Sú už hranolčeky hotové? Už len nabrať dip, ochutnať a chrumkať.  Mňam… Fri’Style od McCain sú ako stvorené k domácej zábave.

McCain Fri’Style: 1,99 € / 600 g

McCain Fri’Style
McCain Fri’Style, foto: McCain

Štýlové hranolčeky Skin On Fries s chrumkavou zemiakovou šupkou

Rustikálny vzhľad, lahodná zemiaková chuť a extra chrumkavosť predurčujú McCain hranolčeky Skin On Fries na miesto favorita pri výbere chrumkania pri dobrom filme či prílohy k obľúbenému jedlu. Vytvorte si svoj vlastný streetfood štýl! Však hranolčeky Skin On Fries sú ako vystrihnuté z jedálnych lístkov bistier. Inšpirujte sa a hrajte sa na tanieri!

McCain Skin On Fries: 1,99 € / 650 g

McCain Skin On Fries:
McCain Skin On Fries, foto: McCain

Hranolčeky Sweet Potatoes, zdravšia alternatíva hranolčekov

Hranolčeky Sweet Potatoes sú odpoveďou značky McCain na vaše želania. Horúci kulinársky trend svetových kuchýň v podobe hranolčekov zo sladkých zemiakov si teraz môžete priniesť priamo domov! Privítajte chutné a dlho očakávané streetfoodové hranolčeky vo vašej kuchyni a skombinujte ich s dipmi, šalátmi alebo hlavnými jedlami. Navyše sa pripravujú zdravo – pečením v rúre bez oleja. Stačí ich len vysypať na plech a nechať piecť podľa návodu na obale. A vďaka receptúre McCain sú po upečení extra chrumkavé. Vedeli ste, že pri chrumkaní sa človek cíti šťastnejší? Vyskúšajte!

McCain Sweet Potatoes: 3,10 € / 500 g

McCain Sweet Potatoes
McCain Sweet Potatoes, foto: McCain

Viac informácií k produktom McCain nájdete na www.mccain.sk.

 

Reklama na magazín Vintage District