Lidl_Na-svateho-Mikulasa_2

Šiesty december je hneď po dvadsiatom štvrtom najočakávanejším a najobľúbenejším dňom v decembri. Na Mikuláša sa tešia najmä naši najmenší. Nacvičujú rôznorodý program. Pesničky, básničky, tančeky. Iskry v oku zabezpečia milé balíčky, ktoré im Mikuláš prináša zďaleka a za celoročnú odmenu. Nápomocným mu je i Lidl, v ktorom vždy nájde to najlepšie- Kvalita a čerstvosť za najlepšie ceny.

V advente oslavujeme aj iných svätých, ako napríklad Luciu alebo Barboru. No najväčšiu popularitu má Ježiško a Mikuláš, ktorý v predvečer 6. decembra zostupuje z neba a príde medzi nás. Nechodí však sám. Pekelník straší, anjel ochraňuje a povzbudzuje deti, aby sa nebáli. Táto tradícia nie je novodobým výmyslom, jej história siaha do 10. storočia a viaže sa k Nemecku.

Na svätého Mikuláša
Zdroj foto: Lidl

Vyskladajte s Lidlom ten najlepší balíček pre vaše dievčatá a chlapcov, alebo tých, ktorých sa chystáte potešiť. Ovocie v podobe voňavých mandarínok, pomarančov, banánov a iných alebo pokojne aj niečo zo zeleniny – napríklad cibuľu a zemiaky. Občas sa zvykne prihadzovať aj vareška a  uhlie, len v dnešnej dobe je táto zložka balíčka vzácnejší „endemit“. Jednoznačným hitom sú však, samozrejme, sladké potešenia. Prvú priečku má buď adventný kalendár, ktorý nájdete v Lidli pod privátnou značkou Favorina, no niekedy o toto miesto súperí s čokoládovým Mikulášom.

Na svätého Mikuláša
Zdroj foto: Lidl

Pre tých, ktorí ešte nemôžu mať za odmenu čokoládové pokušenia, je tu vianočný škriatok. Obľúbenými sú aj Favorina čokoládové lízanky na paličke . Ak si chcete uľahčiť balenie balíčkov, môžete si so sebou vziať hotový Mikulášsky balíček. Vyberte si podľa seba z bohatého sortimentu v Lidli a pomôžte Mikulášovi s nádielkou.

Reklama na magazín Vintage District