TEFAL_ClickCook_FE506130-7-1

Sami to veľmi dobre poznáte – vraciate sa domov a premýšľate, čo dnes budete variť, ale už naozaj neviete, kde vziať inšpiráciu? To už je minulosť! Vašu bezstarostnú budúcnosť v kuchyni predstavuje značka Tefal, ktorá prichádza na trh s revolučnou novinkou – multifunkčným kuchynským robotom Click & cook! Poradí, pomôže, a k tomu samostatne uvarí. Jediné, čo za vás (zatiaľ) nezariadi, je nákup. Ten si budete musieť zaobstarať sami. Zaručujeme vám ale, že už nebudete chcieť odísť z kuchyne. Tento pomocník sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej domácnosti a obľúbia si ho úplne všetci.

Inšpirujúce všestranné funkcie a dokonalé výsledky – to je multifunkčný varný kuchynský robot Click & cook (FE506130) značky TEFAL. Stačí len pár kliknutí a Click & Cook vám uvarí lahodné a výnimočné variácie pokrmov z pohodlia vášho domova. Tento prelomový kuchynský robot na varenie poskytuje okamžitý prístup k 600 receptom. Vykúzlite s ním ľahké a obľúbené menu pre každú príležitosť, a to vrátane sladkých a slaných jedál.

multifunkčný varný kuchynský robot Click & cook
Zdroj foto: TEFAL

Žiadny problém pre vás nebudú ani pečené a iné dezerty alebo pokrmy svetovej či vegetariánskej kuchyne. Click & cook ponúka vo svojej integrovanej kuchárskej knihe aj zdravé recepty, ktoré určite oslovia nejedného stravníka. Vďaka pokynom krok za krokom a dotykovej obrazovke bude varenie receptov hračka aj pre menej skúsených kuchárov.

Výnimočne všestranný prístroj disponuje 32 funkciami ako je varenie, mixovanie, miešanie, hnetenie, šľahanie, sekanie, mletie orechov, varenie v pare a mnohými ďalšími. Ďalej ponúka 10 automatických programov – varenie pri nízkej teplote, rizoto, intenzívna para, torta, chlieb, pečené dezerty, omáčka, polievka, automatické čistenie.

multifunkčný varný kuchynský robot Click & cook
Zdroj foto: TEFAL

Disponuje 7 všestrannými doplnkami ako je viečko, špachtľa, šľahací nástavec, vnútorný parný kôš, vonkajší parný kôš, sekáčik a mixovací nástavec. Úplne úžasným detailom je vysoko presná integrovaná kuchynská váha, pre obzvlášť dokonalé váženie s presnosťou na 1 gram (od 1 g do 5 kg). Objem 3,6 l pripraví porcie na každú príležitosť, nielen pri stretnutí v rodinnom kruhu, ale aj pri návšteve väčšieho počtu priateľov. Automatický program čistenia umožňuje jednoduchú a rýchlu údržbu aj medzi jednotlivými krokmi varenia.

Reklama na magazín Vintage District