Junior_OVO

Obľúbený Cirque du Soleil odštartoval v Bratislave štvordňový maratón predstavení OVO, v ktorom odhaľuje život maličkej chrobačej kolónie. Ústrednou témou šou OVO je vajce, ale aj láska, ktorá vzniká medzi hlavnými postavami – bzučiacou muchou a pôvabnou lienkou. Počas premiérového predstavenia však kartami zamiešal nič netušiaci slovenský moderátor Milan “Junior“ Zimnýkoval a stal sa súčasťou milostného trojuholníku v OVO Love story a to pred zrakmi niekoľko tisícového publika!

OVO (portugalsky “vajce“), podujatie plné zábavy, pohybu, humoru a v neposlednom rade aj ohromujúcej akrobacie, ktoré zobrazuje farebný ekosystém a zabehnutý spôsob života malých chrobáčikov, si srdcia divákov získalo už počas premiérového predstavenia. Vo štvrtok 19.10.2023 sa bratislavská TIPOS Aréna ozývala smiechom, údivenými výkrikmi, ktoré prerušovali ticho, ktoré by sa kvôli napätiu, pri pozorovaní dych zatajujúcich akrobatických výkonov, dalo krájať, no najmä burácajúcim potleskom!

Love Story v OVO Cirque du Soleil

Vďaka predstaveniu OVO diváci spoznajú rôzne druhy rozkošného hmyzu, pričom ústrednými postavami príbehu sú traja hlavní hrdinovia – Lienka, Cudzinec – mucha a šéf komunity –  fúzač Majster Flipo. Medzi  Lienkou a Cudzincom sa zrodí láska na prvý pohľad, nepôjde však o jednoduchú Love story! Ako to niekedy aj v ľudskom živote býva, ocenenie toho druhého prichádza, keď sa v príbehu objaví niekto tretí. Upevniť puto lásky pred zrakmi niekoľko tisíc divákov, počas premiéry OVO, pomohol obľúbený moderátor Milan “Junior“ Zimnýkoval, ktorého si spomedzi divákov vybrala Lienka.  Junior sa úlohy zhostil bravúrne, publikum svojimi reakciami pobavil a vyslúžil si obrovský potlesk! „Musím si dávať pozor na to, pred kým hovorím o svojich snoch. A výsledok? Že sa mi doslova podlomili kolená, triasli sa mi ešte hodinu po tom, stratil som reč a tep na hodinkách, čo som si spätne pozeral, bol 120. Milujem CdS a všetko okolo neho a byť súčasťou ich šou je sen z kategórie životný a neskutočný. Ďakujem agentúre Vivien za ultra mega tutti-frutti zážitok. A určite si cez víkend nájdite čas kuknúť si s deťmi OVO. Je dych berúce z každého miesta v hale,“ vyjadril sa Junior, ktorý sa zrejme ešte deň po svojej životnej premiére s Cirque du Solelil z prekvapenia spamätáva.

 

Tanečný workshop po predstavení

Milan “Junior“ Zimnýkoval však nebol jediný, ktorému sa v daný večer podarilo priblížiť k slnečným cirkusantom. Zážitok,  síce z iného súdku, si odniesol aj známy slovenský tanečník Laci Strike  a to aj so svojou polovičkou Anči Strike. „Veľmi sa teším, že si ma Cirque du Soleil vybral na spoluprácu. Začiatkom týždňa sme dostali e-mail, kde nám písali o tom, že by od nás chceli hip-hop tanečný tréning. Možno zafungoval môj TikTok, ktorý je dosť medzinárodný a vedeli o mne. Po upresnení všetkých detailov sa to po premiére stalo. Spolu s Aničkou sme odučili tanečný tréning pre artistov z Cirque du Soleil. Tancovali sme priamo na javisku predstavenia OVO hneď po podujatí. Je super, že nám to spolu šlo. Vďaka dobrej kondícii majú predpoklad dobre tancovať. Nádherná skúsenosť,“ opísal tanečník svoj zážitok so svetoznámym cirkusom.

Milan “Junior“ Zimnýkoval sa zamiešal do Love story v OVO Cirque du Soleil!
Zdroj foto: Vivien

Predstavenia OVO Cirque du Soleil budú pokračovať v bratislavskej TIPOS Aréne aj v piatok, 20.10.2023 o 20:00, v sobotu, 21.10.2023, sa uskutočnia hneď tri predstavenia o 12:00, 16:00, 20:00. V nedeľu, 22.10.2023 o 13:00 a o 17:00.  Vstupenky na všetky podujatia sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

SPONSORS / PARTNERS

Cirque du Soleil ďakuje svojmu oficiálnemu partnerovi Air Canada.

O Cirque du Soleil Entertainment Group

Cirque du Soleil Entertainment Group je svetovým lídrom v oblasti live zábavy. Okrem produkcie svetoznámych predstavení cirkusového umenia, prináša spoločnosť svoj kreatívny prístup k širokej škále foriem zábavy, ako sú multimediálne produkcie, fascinujúce zážitky a špeciálne podujatia. Cieľom skupiny Cirque du Soleil Entertainment je, prostredníctvom svojho umenia, pozitívne ovplyvňovať ľudí, komunity a planétu svojimi najdôležitejšími nástrojmi, a to kreativitou a umením. Od svojho vzniku v roku 1984 spoločnosť inšpirovala viac ako 378 miliónov ľudí na 6 kontinentoch a v 86 krajinách sveta. Kanadská spoločnosť v súčasnosti zamestnáva viac ako 4000 zamestnancov vrátane 1200 umelcov 80 rôznych národností. Viac informácií o Cirque du Soleil Entertainment Group je dostupných na stránke CDSentertainmentgroup.com

Sledujte #OVOCirque a #cirquedusoleil na sociálnych médiách: Facebook | Twitter | Instagram | YouTube| TikTok

Cirque du Soleil

OVO

19. – 22. OKTÓBER 2023

TIPOS Aréna – Zimný štadión O. Nepelu (Bratislava)

Vstupenky sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal

Zdroj foto: Stana Topoľská

Reklama na magazín Vintage District