sutaz-2022-cover

Leto sa síce pomaličky končí, ale aj tak máme stále čas na pikniky, výlety a oslavy s kamarátmi a rodinou. Ľudia potrebujú tráviť čas so svojimi blízkymi na čerstvom vzduchu pod korunami stromov, hrať sa, zabávať a užívať si teplé slnečné lúče. Nesmiete však zabúdať na maškrtné jazýčky a prázdne žalúdky.

Na každom stretnutí, výlete či pikniku nesmie chýbať balík keksíkov od dr Gerarda. Sušienky z rady Passion ponúkajú lahodnú kombináciu chrumkavého kakaového keksíka s krémovou čokoládovou polevou, ktorá sa roztápa na jazyku. Avšak to najdôležitejšie, je očiam skryté. Pod prepracovanou čokoládovou polevou sa ukrýva chutný krém. Môžete si vybrať, čo bude vašou skrytou vášňou.

Gerard súťaž
Zdroj foto: dr. Gerard

Ak ste milovníkom vône a chuti kávy, potom je Passion Mocca pre vás to pravé. Chutný kávový krém sa krásne dopĺňa s čokoládovou polevou a chrumkavým kakaovým keksíkom. Odporúčame ich namáčať do kávičky, nie len sa vám bude rozpadať na jazyku, ale zároveň si doprajete skutočnú kávovú idylku. Ak však máte chuť na niečo svieže, jemné a exotické, tak si potom vyberte Passion Kokos. Jeho svieži kokosový krém odnesie vašu myseľ do exotiky pri každom zahryznutí. A pre pravých pôžitkárov? Pre tých je tu Passion Advokat plnkou z exkluzívneho vaječného likéru, ktorá naplní každý váš chuťový pohárik.

Ak však preferujete niečo jemnejšie a mäkšie, potom sú pre vás piškóty Passion Cherry to pravé! Chrumkavý keksík nahrádza nadýchaná a ľahká piškóta, ktorá sa priam rozpadá v ústach. Piškótu dopĺňa šťavnaté višňové želé  s jemným smotanovým srdiečkom v strede lahodnej čokoládovej polevy. Stačí sa zahryznúť a všetky chute sa vám v ústach prepoja. Verte, že pri jednom neostanete. Každý jeden kúsok z rady Passion je stvorený pre potešenie všetkých zmyslov. Vďaka unikátnemu a praktickému baleniu sa nemusíte obávať, že sa vám keksíky zlepia. Všetky sú uložené na tácke, ktorú len stačí vybrať z obalu a môžete servírovať a ponúkať svojim kamarátom a rodine. Nie len lahodné, ale aj praktické!

A teraz máte dokonca šancu vyhrať skvelé ceny! Od augusta prebieha súťaž „ S dr Gerardom viac spolu“. Je to jednoduché, stačí si kúpiť produkty od dr Gerard, na ktorých nájdete kupóny s výhernými žrebmi. Hráte o 280 hodnotných vecných cien, produkty od dr Gerard ako aj peňažné výhry v hodnote 4750 €. Vyhrať môžete napríklad Apple iPhone Pro, výkonný DLP projektor, smart televízor QLED 4K Ultra HD, Apple Macbook Air, práčku a  sušičku a mnoho ďalších úžasných a atraktívnych cien! Žrebuje sa každý prvý utorok v mesiaci od 6. septembra 2022 o 17. hodine. Posledné žrebovanie prebieha 10. januára 2023. Tak neváhajte, maškrťte a hľadajte nálepky na obaloch! Súťaž prebieha od augusta do decembra 2022. Výrobky značky dr Gerard dostať v obchodných reťazcoch alebo na e-shope. Viac informácii na www.drgerard.sk

Reklama na magazín Vintage District