Main-Characters-016

Obľúbený Cirque du Soleil sa na Slovensku predstaví už tohtoročnú jeseň. Prostredníctvom predstavenia OVO prevedie divákov svetom roztomilých farebných chrobáčikov.

OVO (portugalsky “vajce“), pestrofarebné predstavenie svetoznámeho Cirque du Soleil, divákom počas siedmich predstavení v dňoch 19. – 22. októbra 2023 v bratislavskej TIPOS Aréne odhalí každodenný život maličkých, roztomilých chrobáčikov. Počas šou plnej skvelej zábavy a smiechu, ale aj akrobatických kúskov, ktoré zatajujú dych, diváci OVO spoznajú rôzne druhy rozkošného hmyzu, pričom ústrednými postavami príbehu sú traja hlavní hrdinovia – Lienka, sebavedomý Cudzinec a šéf komunity – Majster Flipo. Práve medzi Lienkou a Cudzincom to zaiskrí už pri prvom stretnutí!

Podujatie, plné zábavy, pohybu, humoru a v neposlednom rade aj ohromujúcej akrobacie, zobrazuje farebný ekosystém a zabehnutý spôsob života malých chrobáčikov. Všetko sa však zmení, keď sa objaví jedna z hlavných postáv – Cudzinec, ktorý do komunity prinesie záhadné VAJCE a maličkému obyvateľstvu prevráti život naruby!  V rovnaký moment však osud zamieša karty i v jeho vlastnom živote. Cudzinec – neustále bzučiaca mucha, s prehnaným sebavedomím a občasnými strelenými nápadmi, pri svojom príchode uvidí Lienku, do ktorej sa zamiluje na prvý pohľad!

Love Story v Cirque du Soleil
Zdroj foto: OVO-Cirque Du Soleil

Práve láska zachráni hlavné postavy pred nepriaznivým osudom. Cudzinec vďaka citu k Lienke odolá a vyhne sa nástrahám sexy pavúčej samičky, ktorá sa ho snaží zhypnotizovať a zviesť do svojich pavučín.  Osamelá Lienka, ktorá je odjakživa vyvrheľom hmyzej komunity, zasa zažije svoj tajný sen… Lásku.

Diváci si Love Story v podaní OVO Cirque du Soleil, ale aj omnoho viac príbehov, ktoré zahaľujú farebnú, bzučiacu komunitu, užijú v Bratislave počas 7 predstavení, a to vo štvrtok, 19.10.202320:00. V piatok, 20.10.2023 o 20:00. V sobotu, 21.10.2023, sa uskutočnia tri predstavenia o 12:00, 16:00, 20:00. V nedeľu, 22.10.2023 o 13:00 a o 17:00.  Vstupenky na všetky podujatia sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Reklama na magazín Vintage District