KRUPS_IntuitionEXPERIENCE_EA876D-3

Info/IR, 29.11.2022 Kávovary z radu KRUPS INTUITION stelesňujú sen o prepojení tej najlepšej kávy, kvalít dokonalého dizajnu a moderných technológií každého skutočného kávového gurmána. Všetkých náročných užívateľov potešia novinky KRUPS INTUITION EXPERIENCE a EXPERIENCE+, ktoré pripravia viac než len kávu, a zároveň doprajú skutočné potešenie z obsluhy kávovaru!

Všetko začína samotným spracovaním kávovaru. Vo veľkom množstve je použitá jemne leštená nerezová oceľ, ktorá elegantne objíma celú prednú časť prístroja. KRUPS INTUITION EXPERIENCE+ je doplnená o úplne nové technológie, ktoré znižujú hlučnosť počas prípravy kávy. Ponuka kávových nápojov bola rozšírená až na 21 druhov, a to vrátane vybraných studených nápojov na osvieženie! V horúcich letných dňoch sa môžete ľahko vzpružiť vo vlastnej kuchyni. Vyberať môžete až z troch ľadových kávových receptov: trendy Nitro káva, ktorú si obľúbite pre jej príjemne sladkú chuť s jemnou krémovou textúrou. Zaručene poteší obľúbené Frappé – ľadová vyšľahaná káva s hustou penou, alebo si doprajte obľúbenú klasiku v podobe ľadovej kávy, do ktorej si môžete pridať podľa chuti zmrzlinu a ochladiť sa kockami ľadu navyše.

JEDNODUCHO BEZCHYBNÝ A INTUITÍVNY: KRUPS INTUITION EXPERIENCE & EXPERIENCE+
Zdroj foto: Pixabay

Milovníkov silnej kávy nadchne nová možnosť prípravy extra silných nápojov pri použití až o 15 % viac namletej kávy ako bolo doteraz možné. Nie je ale nutné obmedziť sa iba na čiernu kávu, funkcia extra silného nápoja je k dispozícii pre všetky dostupné recepty, možno si teda napríklad dopriať aj silné cappuccino. KRUPS INTUITON EXPERIENCE tak umocňuje luxusný kávový zážitok a nerušenú atmosféru pri akejkoľvek príležitosti.

Osvedčený systém prípravy KRUPS Quattro Force sa postará o prípravu vášho nápoja, ktorý bude dokonale vyladený od zrna až po šálku. Od rýchleho namletia kónickým Active Speed mlynčekom, cez kvalitné tempovanie kávy až po jeho samotnú prípravu, to všetko zaistí systém Quattro Force. Jeho súčasťou je tiež systém inteligentného čistenia Auto Clean, ktorý udržuje kávovar v dokonalej hygienickej čistote, či už automatickým čistením po každom použití, ako aj prepracovaným programom celkového čistenia alebo odvápnenia, a to bez nutnosti akéhokoľvek manuálneho zásahu. Stačí len párkrát ročne program spustiť za použitia čistiacej tablety či odvápňovacieho prášku. Intervaly si podľa frekvencie používania kávovar navyše sám stráži a na túto potrebu vás sám včas upozorní. Vy si tak môžete bezstarostne dopriať šálku svojej dokonalej kávy deň za dňom.

JEDNODUCHO BEZCHYBNÝ A INTUITÍVNY: KRUPS INTUITION EXPERIENCE & EXPERIENCE+
Zdroj foto: Krups

Rozšírená bola aj možnosť tvorby profilov, svoje obľúbené nápoje s vlastnou personalizáciou si teraz môže uložiť skutočne celá rodina (až 8 profilov). Ovládanie kávovaru je jednoduché ako pri mobilnom telefóne a vyšperkovať si kávovar môžete vlastným nastavením farebného podsvietenia – na jar vám možno bude príjemná svieža zelená a počas jesene napríklad oceníte hrejivú oranžovú. Navyše vďaka svetelným ukazovateľom vždy viete, kedy kávovar vyžaduje zásah z vašej strany. Farebné indikátory sa vždy rozsvietia sýto červeno a inštrukcie na displeji vás detailne prevedú všetkými nutnými krokmi.

JEDNODUCHO BEZCHYBNÝ A INTUITÍVNY: KRUPS INTUITION EXPERIENCE & EXPERIENCE+
Zdroj foto: Krups

Kávovary sú vybavené úplne novou technológiou Milk Expert, ktorá doviedla schopnosť automatického čistenia k skutočnej dokonalosti, a to pri zachovaní všetkých obľúbených funkcií mliečneho systému One-Touch Cappuccino. Už teda ani po príprave mliečnych nápojov nie je potrebná akákoľvek manuálna údržba, o mliečny systém je kávovar schopný sa postarať úplne sám, a to s rovnakými nárokmi na početnosť čistiacich cyklov ako doteraz. Doprajte si teda zamatovo jemnú penu alebo aj obľúbené trojvrstvové nápoje pripravované rovnako, ako by ste sa práve nachádzali v kaviarni bez akýchkoľvek ďalších starostí. Inovatívne kávovary z radov KRUPS INTUITION EXPERIENCE sa postarajú o vás, nie naopak.

 

Reklama na magazín Vintage District