Pegas-Premium-Chocolate_novinka

Info/IR, 01.06.2022. Posledná veľkonočná dovolenka sa stráca v hmle zabudnutia a tá letná je ešte v nedohľadne. Teplota konštantne stúpa a chuť prežiť posledné týždne v práci klesá. Jedinou záchranou je dopriať si hriešnu odmenu. A čo tak sladkú a studenú zároveň?

Prémiové potešenie vo forme Pegas Premium od značky Prima vám zaručene zdvihne náladu. Novinkou tohto leta je Pegas Premium Chocolate.

Pravým letným zážitkom je aj kombinácia karamelu a glazovaných lieskových orieškov alebo Pegas Premium White – lahodná a zmyselná vanilková zmrzlina vyrobená zo smotany, zabalená vo vláčnej bielej čokoláde.

Doprajte si prémiové potešenie
Zdroj foto: PRIMA

Dajte zbohom výčitkám a vychutnajte si lahodnú smotanu prevoňanú vanilkou s chrumkavou chuťou mandlí a kvalitnej mliečnej čokolády v podobe zmrzliny Pegas Premium Almond.

Vybrať si môžete formu klasického nanuku, alebo väčšiu dávku sladko-studenej pochúťky v objeme 460 ml. A to nie je všetko. Chuť lahodného smotanového krému s hriešnymi príchuťami si môžete užiť v niektorej zo 7 príchutí v podobe 460ml tégliku. Všetky príchute aj podrobné informácie o produktoch nájdete na  www.primazmrzlina.sk

Reklama na magazín Vintage District