PARKSIDE-Aku-noznice-na-zive-ploty

Rojkovia sú nadšení z farebných kreácii, ktoré za oknom z lístia vietor utvára. Pre záhradkárov je to jasný signál, že jesenné upratovanie si pýta svoju pozor-nosť. Niektorý pri tejto aktivite relaxujú, iní ju neradia práve k najobľúbenejším činnostiam. S produktmi Lidl, ktoré nájdete v Lidl-shope, vám to ale pôjde hra-vo. Dá sa povedať, že príroda vôkol nás potrebuje dobiť baterky a vrátiť sa späť medzi nás v novej sile a spolu s ňou prichádza príležitosť zregenerovať aj svoje príbytky a bezprostredné okolie. Lidl radí ako na to.

Radi by ste si vychutnali na terase posledné teplé lúče a vypili svoju šálku rannej ká-vy, no nemôžete sa pozerať na mokrú a suchú špinu, ktorú sem dovial vietor? S multifunkčným čistiacim prístrojom Parkside povysávate všetko, čo je vášmu oku nelahodiace. Navyše ho môžete použiť aj ako dúchadlo alebo na odčerpávanie vody. Okrem toho, že disponuje štyrmi kolieskami, vďaka ktorým je tento prístroj stabilný, viete s ním pohotovo manipulovať a presúvať ho v správny čas na správne miesto.

PARKSIDE Súprava na čistenie odkvapových žľabov a rúr, 10-dielna
PARKSIDE Súprava na čistenie odkvapových žľabov a rúr, 10-dielna, zdroj foto: Lidl

Odporúča ho až 96% zákazníkov. Jeseň je tiež ideálnym obdobím na vysádzanie rôznych cibuľovín, hľuznatých rastlín, či vždyzelených drevín. Pre ľahšiu manipuláciu s novými živými potešeniami, ktoré sú neraz veľmi ťažké, využite Parkside univerzál-nu transportnú podložku, ako svoju pravú ruku. Výhodou je jej protišmykový povrch a kvalitné vodiace kolieska s tichým chodom.

Novú frizúru zabezpečíte svojim rast-linkám a živým plotom za pomoci prispôsobivých Parkside záhradných nožníc, ktoré majú reznú čepeľ z brúsenej uhlíkovej ocele s dlhotrvajúcou ostrosťou a nepriľnavou úpravou, prípadne s Aku nožnicami. Nenechajte zanesené ani vaše odkvapové žľaby a rúry. Spriechodnite ich s 10-dielnou Parkside súpravou.
PARKSIDE, Vysávač na mokré a suché vysávanie, Lidl, 49,99 €
PARKSIDE, Univerzálna transportná podložka, Lidl, 12,99 €
PARKSIDE, Záhradné nožnice, Lidl, 4,99 €
PARKSIDE, Aku nožnice na živé ploty, Lidl, 26,99 €
PARKSIDE, Súprava na čistenie odkvapových žľabov a rúr, Lidl, 22,99 €

Reklama na magazín Vintage District