KRUPS_SENSATION_3_

Sledujete padajúce suché lístie zo stromov, vnímate cez deň slabnúce slnečné lúče, a zároveň túžite v chladnom počasí po vôni čerstvej kávy? Znamená to jediné! Tešíte sa zimu as ňou spojené obdobie, kedy je ráno tma, pochmúrnejšie a viete, že vám len tak niečo neutečie a môžete mať pomalší začiatok inokedy uponáhľaného dňa… A niečo vám napovedá, že v tomto období budete potrebovať naozaj dobrú kávu? Vidíte a cítite ju všade? V titulkoch filmu zazriete názov Niekto to rád kávové, na obale knihy čítate Kto chce zabiť kávu? A v rádiu hrajú piesne Kávu si osladím… To sú naliehavé signály pre zaobstaranie si nového kávovaru KRUPS SENSATION, s ktorým zažijete kávovú etudu, a tá bude vždy perfektná!

Kávovar KRUPS SENSATION celkom naplní vaše očakávania – vďaka špičkovej technológii Barista s precíznym hydraulickým tempovaním vždy dostanete kávu s prvotriednou chuťou a arómou. Vyberať môžete zo štyroch druhov káv: Ristretto, Espresso, Lungo či filtrovaná káva, a v každom prípade si ľahko upravíte hrubosť mletia zŕn a veľkosť. Šálka kávy zakaždým naplní vaše predstavy. Navyše si pochutnáte nielen na delikátnej káve, ale aj v prípade, ak potrebujete našľahanú mliečnu penu alebo čaj.

Chvíle s ním budú vždy dokonalé
Zdroj foto: Groupe SEB

Na prehľadnom a dotykovom LED displeji sa ľahko zorientujete, posuvný svietiaci tablet si prispôsobíte pre jednoduchú obsluhu. Počas chvíľky si uložíte vybrané nápoje do obľúbených, a pokiaľ k vám príde návšteva, môžete robiť aj dve kávy naraz! Funkcia samočistenia vás navyše zbaví nutnosti kávovar čistiť manuálne po každom využití. KRUPS SENSATION má uzavretý systém, ktorý sa o všetko postará sám. V prípade nutnosti väčšieho čistenia postačí len 3x ročne tableta na odvápnenie. Svetelné upozornenia vždy ohlásia, čo práve kávovar potrebuje a údržba je bezproblémová. Nemusíte nič strážiť, len vyčkávate na znamenie. Všetko je pre vás maximálne pohodlné a kávovar KRUPS SENSATION je vďaka uzavretému systému vždy čistý, hygienicky nezávadný a pripravený na použitie.

Kávovar Krups
Zdroj foto: Groupe SEB

Perfektná čistota a nadčasový dizajn. Práve to robí z kávovaru KRUPS SENSATION klenot pre akýkoľvek priestor.. Či už ho umiestnite do kuchyne, kancelárie alebo predsiene, bude vždy perfektný.

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na slovenskom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k Opraviteľnosti výrobkov počas 15 rokov za primeranú cenu – to platí už pre celých 95 % produkcie spoločnosti.

 

 

 

Reklama na magazín Vintage District