Viancoce

Čarovné obdobie rodinných spojení a neodolateľných vôní je tu po roku opäť. Prichádza čas, keď kuchyňa na kilometre rozvoniava domácim pečením a varením. Nalaďte sa na radostné chvíle v kruhu vašich najbližších s Lidlom. V regáloch si uchmatnite lahôdky, bez ktorých Vianoce nezačnú a nechajte sa inšpirovať tipmi od šéfkuchára Kuchyne Lidla – Marcelom Ihnačákom. 

Obľúbený diskont s dlhoročnou tradíciou v dodávaní kvalitných potravín a produktov je tu pre vás, aby podal pomocnú ruku v predvianočnom zhone. Vďaka svojej širokej ponuke a so svojim šéfkuchárom, vám pomôže spraviť tieto sviatky vskutku plné výnimočných okamihov.

Reťazec si pre verných zákazníkov nachystal nie jedno prekvapenie. Spustil vernostný program v mene hesla „Vykrojte si sviatky plné výnimočných okamihov“, s ktorým sa spojila prémiová kvalita nožov Kuhn Rikon. Každý jeden z nás si od 6. novembra až do vyčerpania zásob môže vybrať z vianočnej ponuky svoj prémiový nôž Kuhn Rikon so zľavou až do výšky 84%. Stačí nazbierať 5 nálepiek. Ako? Za každých 25 eur nákupu.

Kačacie prsia s kuskusom, jablkom a avokádom
Zdroj foto: Lidl

Tvár Kuchyne Lidla nedá na kvalitné nože dopustiť: „Povinnou výbavou každej kuchyne by mal byť poriadny nôž, s ktorým vykúzlite či už počas sviatkov, alebo mimo nich, originálne jedlo, ale aj staré známe klasiky. Mäso, ryby, no aj zeleninu či ovocie sa vám bude oveľa ľahšie pripravovať s ostrou kolekciou prémiových nožov. Navyše, v ponuke Lidla teraz nájdete aj dosku na krájanie či brúsku na nože i stojan, takže nemusíte chodiť ďaleko. Švajčiarsky dizajn, udržateľné balenie, recyklovaná nehrdzavejúca oceľ čaká na vás v predajniach. V Lidli zoženiete bezmála naozaj všetko cez suroviny až po kuchynskú výbavu.“

Vykrojte si sviatky plné výnimočných okamihov
Deluxe Vianočný čaj. Zdroj foto: Lidl

Privátne značky Favorina a Deluxe, ktoré obľúbený obchodný reťazec ponúka viackrát v roku, v predvianočnom období rozšíri o rad produktov špeciálne pre vianočný stôl. Takmer 300 nepotravinových produktov a 200 potravín z celého sveta pod značkou Deluxe a Deluxe Limited Edition, viac ako 70 druhov sladkého potešenia Favorina z certifikovaného kakaa v predajniach. Lahodné dezerty, luxusné omáčky, kvalitné víno, oriešky, oleje či čokolády dodajú sviatočnému menu nádych elegancie. Na svoje si prídu ako maškrtníci, tak aj gurmáni, ktorí majú radi jedlá v rôznorodom šate. Tešiť sa môžete napríklad na vyhľadávané Panettone s krémovo-čokoládovou náplňou a pokojne si ho môžete posypať Deluxe prémiovým orieškovým výberom. K Pannetone dobre padne i voňavý vianočný čaj, ktorý vás v chladnom počasí zahreje.

Oriešky na Vianoce
Zdroj foto: Lidl

Recepty z Kuchyne Lidla spestrujú jedálničky viacerých z nás od roku 2013. Inšpirujú, motivujú, tešia a učia posúvať hranice domáceho kulinárskeho umenia. Určite budete súhlasiť, že s Lidlom jednoducho môže variť každý. Preto, ak si lámete hlavu nad tým, ako ozvláštniť tohtoročné sviatky pokoja, načrite do Kuchyne Lidla a inšpirujte sa. Hoci sa s Vianocami neodškriepiteľne spája najmä ryba, cez dni voľna Marcel Ihnačák odporúča napríklad aj prípravu kačacích pŕs s kuskusom, jablkom a avokádom.

Recept vám prezradíme v ďalšom článku.

Reklama na magazín Vintage District