ejoy-femina-zena

Chcete svojho priateľa v posteli príjemne očariť? Vaša výkonnosť už možno nie je to, čo kedysi, ale s prírodným doplnkom značky eJoy® Femina to môžete zmeniť!

V súčasnej dobe na trhu bohužiaľ nie je veľa produktov, ktoré ponúkajú ženám prirodzené zvýšenie libida. eJoy® Femina je v tomto výnimkou. Jej 100% zloženie prírodných látok sa okrem výbornej sexuálnej výkonnosti postará aj o vašu hormonálnu rovnováhu. Čo všetko produkt ponúka, aké má účinky a prečo by ste ho mali skúsiť?

Na zvýšenie libida, fyzickej kondície aj sexuálnej energie

Pribúdajúcimi rokmi u žien prirodzene klesajú libido aj sexuálna aktivita. Ak sa tejto situácií chcete vyhnúť, je dôležité udržiavať hladinu vašich hormónov v norme.

Jedinečná kombinácia ingrediencií tohto prípravku má u žien zameranie na správnu produkciu hormónov a teda aj libido. Kombinácia bylinných výťažkov a aktívnych látok dopraje ženám sexuálny pôžitok a zvýši ich sexuálnu energiu. Navyše, ženy v strednom veku ocenia aj to, že doplnok tiež zmierňuje nepríjemné sprievodné javy menopauzy.

Primárnym účinkom je však stimulácia pohlavných hormónov a prekrvenia panvovej oblasti. Práve vďaka doplnku značky eJoy® Femina budú váš sexuálny život pestrejší, fyzická kondícia aj psychická vitalita na vrchole a hormonálna rovnováha v norme.

Optimálny mix afrodiziak, rastlín, vitamínov a minerálov

Zloženie prípravku kombinuje prírodné afrodiziaka, vitamíny a minerály. Nachádza sa tu Žeruchu peruánska, ktorá má účinky proti vyčerpaniu, únave, stresu a duševnej nerovnováhe. Je najvýznamnejšou zložkou eJoy® Femina a podporuje aj libido.

Ďalšou bylinkou je Ashwagandha, ktorá udržuje hormonálnu rovnováhu v norme, zmierňuje stres, zlepšuje kvalitu spánku a posilňuje vitalitu. Produkt obsahuje aj Damiánu, ktorá má priaznivé účinky na sexuálnu vitalitu a energiu a pomáha aj na predmenštruačný syndróm. Vďaka Kotvičníku zas príde k stimulácii sexuálneho apetítu.

Tabletky obsahujú aj vitamíny C, B6 a E. Tieto prispievajú k výžive pleti, pomáhajú proti príznakom PMS a spomaľujú bunkové starnutie. Zinok podporuje kožu a nechty.

Laboratórne vyskúšané a dostupné bez predpisu

Pred začatím užívania tohto doplnku nemusíte absolvovať žiadne lekárske vyšetrenie. Keďže sa jedná o 100 % prírodný produkt, ktorý je svojím zložením pre ženy unikátny, je možné ho kúpiť v pohodlí domova, bez predpisu lekára a navyše úplne diskrétne.

Zloženie bolo podrobne testované v laboratóriách a svojim pôvodom aktívnych látok a komplexných účinkov sa eJoy® Femina zaraďuje k jedným z najkvalitnejších prírodných produktov na trhu. Tento prírodný prípravok je certifikovaný Úradom verejného zdravotníctva SR a bol overený aj z pohľadu zloženia možných vedľajších účinkov.

Fakt, že prípravok je dostupný bez receptu od lekára, mu rozhodne neuberá na kvalite. Naopak, všetky jeho účinky na ženský organizmus sú dlhodobé a viditeľné.

Dávkovanie každý deň pokojne aj 3 či 4 mesiace

Nakoľko je zloženie eJoy® Femina založené na prírodných extraktoch, mineráloch a vitamínoch, nemusíte sa obávať žiadnych negatívnych a nežiaducich efektov.

Užívanie je jednoduché, odporúčaná denná dávka sú 2 tabletky denne. Táto dávka sa nemôže prekračovať a pre lepšie vstrebanie je lepšie užiť tabletky hneď po jedle. Môžete ich užiť ráno alebo večer, no pre ich úplnú účinnosť by ste nemali zanedbávať pravidelnosť. Nebojte sa každodenného dávkovania, práve vtedy sú účinky najlepšie.

Výrobca odporúča doplnok užívať pravidelne po dobu 3 až 4 mesiacov. Dôvod? Dlhodobé dopĺňanie prírodných látok bude znamenať dlhodobé zvýšenie ich hladiny v tele. To sa prejaví v hormonálnej rovnováhe, sexuálnom apetíte aj menštruácii.

Kde kúpiť? Priamo z pohodlia domova cez internet!

Ak ste o tomto produkte ešte nepočuli a zaujal vás, na oficiálnom webe www.ejoy.sk nájdete všetky potrebné informácie. Prípravok si tu viete aj priamo objednať, jednoducho si vyberiete balenie, ktoré chcete, vyplníte svoje údaje a počkáte na doručenie.

Cena základného balenia eJoy® Femina je 19,90 € a nachádza sa v ňom 60 kusov tabliet. To vám vydrží na 15 až 30 dávok. Za najväčšie zaplatíte 101,50 €, no to obsahuje objem rovnajúci sa až 210 dávkam, čo je ideálne na dlhodobé užívanie. Odoslanie prípravku je do 48 hodín od prijatia objednávky a to v balení bez akejkoľvek reklamy.

Pokiaľ chcete svojho partnera v posteli príjemne prekvapiť, nečakajte a skúste eJoy® Femina čo najskôr. Uvidíte, že prekvapený bude nielen on, ale aj vy!

Reklama na magazín Vintage District