Užite si valentínsky piknik v prírode so značkou Primus

Čoskoro je tu február a s ním aj deň sv. Valentína, sviatok všetkých zamilovaných. Čo keby ste ho tento rok poňali trochu netradične a prekvapili svoju polovičku romantickým piknikom v prírode? S vybavením Primus, určeným na varenie vonku to ľahko zvládnete aj v zime.

Termoska Primus Vacuum Bottle

Na piknik v zime sa vám určite bude hodiť niečo na zahriatie. Či už dáte prednosť káve, čaju alebo punču, dvojplášťová termoska Vacuum Bottle z nerezovej ocele udrží váš nápoj horúci aj niekoľko hodín. Termoska má výborné izolačné vlastnosti, nízku hmotnosť a je opatrená zdrsňujúcim nástrekom, ktorý bráni vykĺznutiu mokrej termosky z rúk či rukavíc. Veko termosky slúži tiež ako hrnček. Dostupná v niekoľkých veľkostiach od 0,35 l až po 1 l.

termoska
Zdroj foto: PRIMUS

 

Hrnček Primus Koppen Mug

Kamkoľvek vás vaše valentínske dobrodružstvo zavedie, hrnček Koppen Mug udrží váš nápoj naďalej horúci. Elegantný hrnček s viečkom je vyrobený z nerezovej ocele, je mimoriadne odolný a dostupný v dvoch veľkostiach – 0,2 l a 0,3 l. Hrnček sa stane vašim obľúbeným spoločníkom nielen na pikniky, ale aj v práci, v škole alebo doma.

hrnčeky PRIMUS
Zdroj foto: Primus

Príbor Primus Campfire Cutting Set

Praktická súprava, vďaka ktorej je príprava jedla vonku hračkou.  Súprava obsahuje dosku na krájanie z dubového dreva, nôž s 15cm čepeľou z nerezovej ocele a praktický obal z materiálu G-1000 so špeciálnou povrchovou úpravou, ktorý môže slúžiť aj ako ďalšie miesto na prípravu alebo odkladanie jedla.

Príbor Primus Campfire Cutting Set
Príbor Primus Campfire Cutting Set, zdroj foto: Primus

Súprava na servírovanie Primus Campfire Serving Kit

Táto praktická súprava nerezovej misy s vekom a štyrmi taniermi vám vonku uľahčí servírovanie akéhokoľvek jedla. Taniere sa dokonale zmestia do misy pod silikónové veko a vďaka tomu ich so sebou ľahko zbalíte aj na piknik v prírode.

Súprava na servírovanie Primus Campfire Serving Kit
Súprava na servírovanie Primus Campfire Serving Kit, zdroj foto: Primus
Reklama na magazín Vintage District