par-dvaja

Máte mladšieho partnera? Trápi vás otázka, že ho to môže časom prestať baviť? Ak chcete vedieť viac, čítajte ďalej.

Srdcu nerozkážeme, aj keď sa o to môžeme pokúšať. Niekedy našim vyvoleným sa stáva muž o niekoľko rokov mladší. Takýto vzťah veľakrát spôsobuje problémy, z ktorými sa treba vysporiadať. Tieto problémy majú svoje špecifiká a sú odlišné od tých, ktoré by nás čakali zo starším mužom. Ak máte mladšieho partnera, môžete sa stretnúť s nasledovnými skutočnosťami.

Hrozí nezrelosť mladšieho partnera

Je na vzťah s vami pripravený? Čo ak si chce ešte užívať a neviazať sa? V snahe ho usmerniť, začnete vášho partnera po čase príliš obmedzovať a môže ho to prestať baviť. Každý vek má svoje špecifické správanie. V istom vekovom období si chceme užívať, vyskúšať viac partnerov, prežiť čo najviac dobrodružstiev. No proste urobiť dieru do sveta. Ako starneme, odhaľujeme skutočné hodnoty, ktoré nám svet ponúka.

Vidí vo vás matku

Možno zostáva s vami, lebo má nedoriešený vzťah so svojou matkou. Čo ak ju vidí vo vás? Je potom otázne, či takáto láska má dlhé trvanie. Vychovávať dieťa v ňom ukryté nemusí byť vždy jednoduché. Záleží len na ňom, dokedy sa mu to bude páčiť.

Hľadá sám seba

Nevie sa sám v sebe vyznať? Možno ste len pokusom na ceste k svojmu JA. Proste len skúša, aké by to bolo so staršou ženou. A stačí prvá partnerská kríza, hneď vycúva zo strachu pred konfliktom.

Prečo nás mladší muži priťahujú

Možno ste si položili otázku, prečo niektoré z nás priťahujú práve mladšie ročníky. Jednoduchá odpoveď. Sú úžasní v posteli. Sexuálna výkonnosť 20 ročného mladíka sa rovná sexuálnemu apetítu 40 ročnej ženy. U muža v tomto veku dosahuje vrchol a časom klesá. Myslíme tým fyzický výkon, lebo jeho záujem o sex nikdy nevyprchá. U žien to býva naopak. Vieme, čo nás vzrušuje a práve oni nás dokážu uspokojiť. Románik s mladším mužom má aj ďalšie výhody. Dodá vám množstvo energie a budete sa pri ňom cítiť mladšia a krajšia.

Text: Milota Mezeiová

Reklama na magazín Vintage District