woman-g81f282c1b_1280

Existujú pravidlá, ktoré vám pomôžu dosiahnuť šťastie. 

My ženy sme už raz také. Stále s niečím bojujeme a na ceste za šťastím sa prekonávame pri zdolávaní prekážok, ktoré sme si samé vytvorili. A pritom stačí nasledovné.

Naučte sa milovať samú seba

Neznášate svoje telo, pretože má pár kíl navyše? No a? Sebadôvera a príťažlivosť nemá nič spoločné s váhou. Buďte každý deň hrdá na to, čo ste dosiahli. Správajte sa k svojmu telu s rešpektom, ale neberte svoje chybičky príliš vážne. Veď každý z nás je omylný… A keď sa budete mať rady vy, budú vás milovať i iní.

Neporovnávajte sa s inými ženami

Je krásnejšia, štíhlejšia a obľúbenejšia ako vy? To neznamená, že je aj šťastná. Nemrhajte svoju energiu na to, že budete niekomu závidieť! To vás len zbytočne pripraví o silu. Radšej si napíšte, čo chcete v budúcich rokoch dosiahnuť a nadchnite sa pre svoje vlastné plány. Na tie ostatné potom rýchlo zabudnete.

Začnite si so správnymi chlapmi

Je všeobecne známe, že charizme zlých chlapcov býva ťažké odolať, ale pre vaše šťastie je to nevyhnutné. Muži, ktorí sa k ženám správajú zle, nech sú pre vás absolútne tabu. Keď sa s takým typom hneď nerozídete, po nejakom čase uveríte, že ste si nič lepšie nezaslúžila. A to predstavuje najväčší nezmysel, aký môže existovať.

Majte taký sex, aký chcete

Prispôsobujete sa partnerovi vo všetkom a počas spoločného milovania sa nedokážete uvoľniť? Tak začnite už konečne robiť to, na čo máte obaja chuť. A veľmi pri tom nepremýšľajte. Dobrý sex nie je žiadny telocvik. No taktiež nemá nič spoločného so sexom vo filmoch. Nikto nevyzerá tak výborne, keď sa váľa po posteli… 🙂

Text: Milota Mezeiová

Reklama na magazín Vintage District