IMG_3079-scaled

V sobotu 4. decembra sa konal charitatívny galavečer Noc nádejí. Diváci RTVS tak mohli sledovať  jedinečné hudobné vystúpenia v podaní spevákov nachádzajúcich sa na rôznych miestach v RTVS i mimo nej  a prežiť spolu s nimi emotívne príbehy detí, ktorým zachránil život  transplantačný program. Moderátorka  večera, Karin Majtánová, oslnila v modrých šatách . Hviezdne premeny. sk exkluzívne pre vás odhalili, ako prebiehal ich výber. 

Cieľom galavečera Noc nádejí, ktorého priamy prenos sa vysielal v sobotu 4. decembra na jednotke TV RTVS, bola pomoc Transplantačnej jednotke kostnej drene NÚDCH na bratislavských Kramároch ako jedinečnému pracovisku, ktoré lieči deti z celého Slovenska a rovnako aj Národnému registru darcov kostnej drene.

Moderátormi slávnostného galavečera boli Karin Majtánová a Ján Žgravčák. Slovenská moderátorka oslnila v modrej slávnostnej róbe, ktorá pochádzala zo salónu Wedding Elegance.  “Karin Majtánová na náš salón dostala referencie od svojej známej a rozhodla sa, že práve u nás si vyberie šaty na galavečer Noc nádejí. S Karin sme skúšali viacero šiat a nakoniec sme vybrali modré, trblietavé šaty s padnutými ramenami a véčkový výstrih, ktoré sa najviac hodili na túto príležitosť,” hovorí Zuzana Deáková zo salónu Wedding Elegance. “Veľmi nás teší, že si Karin vybrala šaty práve u nás v salóne Wedding Elegance, pretože nás nadchla myšlienka tejto akcie a chceli sme prispieť aj my touto troškou. Karin je veľmi milý a príjemný človek a bola pre nás radosť vyberať s ňou šaty na túto príležitosť,” dodáva Deáková.

Reklama na magazín Vintage District