andrik-langfield-N8Bqv6hfvow-unsplash

Patríte medzi tolerantné partnerky? Pre niektoré veci by ste svojho muža dokázali zavraždiť, no aj tak zatnete zuby a idete ďalej? No nie všetko by sme mali našim polovičkám odpúšťať. Tu je 5 vecí, ktoré partnerovi nikdy netolerujte. 

Aj muži potrebujú hranice. V mnohých prípadoch by to bez nášho vedenia ďaleko nedotiahli. Potvrdzujú to aj príklady známych osobností, ktorí vďaka manželkám dokázali v živote viac. Nakoniec prehnaná tolerantnosť by sa mohla otočiť voči vám a váš manžel by si vás prestal vážiť. Tak ktoré správanie mu v žiadnom prípade neodpustite? Tu je 5 vecí, ktoré partnerovi nikdy netolerujte.

Flirtovanie s druhými ženami

Zo začiatku to môže vyzerať neškodne. Poviete si, veď ľúbi len vás. Vy mu predsa dôverujete. Ale pozor! Od flirtu je častokrát len krôčik k nevere. Nedovoľte mu laškovanie s inými ženami, lebo ľahko môže prekročiť hranice. Vašu tolerantnosť oplatí nakoniec zradou.

Prečítajte si aj: Príznaky, že ste sa stali obeťou energetického upíra

Časté popíjanie alkoholu

Váš muž si dá každý deň pohárik? Alebo víkendy trávi v spoločnosti fľašky? Zastavte ho, kým je to ešte možné. Alkohol zničil nejedno rodinné šťastie a prispel k rozvratu rodiny. Práve táto metla ľudstva býva mnohokrát spúšťačom domáceho násilia.

Priatelia sú prednejší ako rodina

Trávi váš manžel volný čas častejšie so svojimi kamarátmi ako s vami? To je ďalšie správanie, ktoré mu netolerujte. Každý z nás síce potrebuje byť pár chvíľ so spriaznenými dušami rovnakého pohlavia, ale čo je veľa, to je veľa. Veď má predsa rodinu, ktorá ho takisto potrebuje.

Nerozvážne míňanie peňazí

Vaša polovička utráca nehorázne sumy na svoje koníčky? Ak si to môže dovoliť, tak ho nechajte. No ak tak robí na úkor rodinného rozpočtu a vy zúfalo rozmýšľate, čím nakŕmite deti, toto v žiadnom prípade nie.

Prehnaná lenivosť

Upachtená prichádzate každý deň z práce domov a začína druhá zmena. Starostlivosť o domácnosť, deti, nákupy, varenie. A manžel si zatiaľ holduje gaučingu. Jediné, na čo reaguje je diaľkový ovládač či “jedlo je hotové”. Ono samozrejme aj on si zaslúži odpočinok. No nech si uvedomí, že keď vám pomôže, budete odpočinutá na spoločné vášnivé chvíle v posteli.

Reklama na magazín Vintage District