Lidl halloween

Čo si vybavíte pri slove Halloween? Tekvice, pavučiny, sviečky či rodinku Addamsovcov, to všetko sa môže s týmto sviatkom spájať.

Neodmysliteľne ale s nocou plnou svetielok súvisia i masky pre deti. Strašidelný deň ponúka deťom možnosť premeniť sa na svojich obľúbených hrdinov či postavičky, príšery a iné zaujímavé bytosti. Posledný októbrový deň sa nezastaviteľne blíži a deti s nadšením vyťahujú kostýmy a masky. Prípravy sú už v plnom prúde.

Ak by ste si radi osviežili výbavu na tohtoročnú magickú noc, naplánujte si halloweensku cestu do predajní Lidla. Od pondelka 23. októbra až do nedele 29. októbra totiž máte k dispozícii desiatky produktov. Tematicky viete s vašimi najmenšími začať ráno a dopriať im raňajky plné duchov, strašidielok rovnako, ako aj pri obede. K hodine H im pomôžte vybrať dlho očakávaný kostým čarodejnice, kostlivcov či halloweensku čelenku.

Z rôznych druhov s univerzálnou veľkosťou nejedna sadne aj vám. Zabávať sa tak môže celá rodina. Navyše, dobrou správou je, že v strede týždňa 25. októbra môžu nadšenci Lidl Plus aplikácie využiť -10% zľavu pri nákupe nad 40 eur a prichystať strašidelný večer za ešte výhodnejšie ceny.

Reklama na magazín Vintage District