Hudobný nástroj flauta ukulele

Príbehy zo stanovania a spievania pri táborákoch sa, žiaľ, v 21. storočí akosi vytrácajú. Objavte ich čaro a založte si tradíciu, z ktorej vzídu nezabudnuteľné príhody pre ďalšie generácie. Nemusíte spať na kameňoch a v bojových podmienkach. Doba dávno pokročila. Vybavte sa na noc pod stanom v Lidli a zažite letné dobrodružstvo v kruhu priateľov.

Neváhajte, kým sú noci ešte teplé, vydajte sa naproti zábave. Partia od partie sa rôzni, no v každej sa nájde minimálne jeden dobrodruh, ktorý s radosťou naplánuje stanovanie pre všetkých účastníkov.  Títo nadšenci vám s iskrou v očiach zostavia zoznam, čo pribaliť, kde to zohnať a na aké miesto ísť.

Najpodstatnejšia je zrejme „strecha“ nad hlavou v podobe stanu. Privátna značka Rocktrail, ktorú nájdete v Lidl e-shope, vám predostiera viacero typov. Pre priateľov a početnú rodinu spravte kombináciu univerzálneho stanu pre 6 osôb a klasického stanu pre 2 osoby. Väčší variant vás ochráni ako pred slnkom, tak aj vetrom a hmyzom. Klasický stan zase oceníte nielen vďaka jeho ľahkosti, nepremokavosti, jednoduchej montáži a skladnosti, ale aj kvôli vetracím otvorom na dobrú výmenu vzduchu.

Započúvajte sa do C symfónie
Zdroj foto: Lidl

Keď zapadne slnko a svoj priestor si vypýta vôňa praskajúceho dreva, atmosféru dotvorí symfónia C. Že ju nepoznáte? Ale áno. Cvrlikanie cvrčkov a cikád spraví dokonalé entrée k hudobnej vložke s ukulele. Zvuk, ktorý vydá nástroj z brezového dreva, ozvláštni klasické táborákové pesničky a umocní zážitok v prírode.

Rocktrail, Univerzálny stan pre 6 osôb, Lidl, 99,99 €

Rocktrail, Stan pre 2 osoby, Lidl, 45,99 €

Hudobný nástroj, Lidl, 24,99  €

Reklama na magazín Vintage District