školský peračník
SOTHYS PARIS

Sladké ničnerobenie a užívanie si slnečných lúčov môže byť aj koncom augusta naozaj krásne. Ako? Tak, že si vezmete za svoje heslo: čo môžem urobiť dnes, neodložím na zajtra. Ak si vyhradíte čas k vyskladaniu povinnej školskej výbavy teraz, ostanú vám nazvyš dni plné zábavy a oddychu.  Vďaka tomu zakývate stresu a spoločne s deťmi budete zaraz prichystaní do lavice. Prevádzku školského kolotoča tak aspoň pocitovo oddialite.

Na voľný režim a neskoré vstávanie sa veľmi ľahko zvyká ako deťom, tak aj dospelým. Vrátiť sa k takzvanému „tvrdému režimu“ je niekedy náročné, no s Lidlom to predýcha naozaj každý školák aj rodič. Ako? S tou pravou motiváciou. Azda aj v podobe výbavy s motívmi obľúbených superhrdinov či čerstvo zastrúhaných ceruziek.

Nie je to tak dávno, čo ste určite aj vy horko-ťažko vymýšľali zasadaciu stratégiu. Prišli ste do školy, sadli si podľa svojich predstáv a bum! Vaše nadšenie zlikvidovala triedna učiteľka hneď po prvom týždni, čo ste spolu v ľavici vyrušovali so spolužiakom a rozsadila vás? Čo vám bolo vtedy útechou? Možno sekundovanie nestarnúcich superhrdinov na potlači vašich peračníkov. Zadovážte vašim malým láskam takúto poistku a v prípade, že budú po vás a presadia ich, bude tu pre nich Spider-Man či Elsa z Ľadového kráľovstva.

Ako sa pripraviť na povinnosti.
Zdroj foto: Lidl

Peračník je predsa, okrem aktovky a zošitov, jedným z must have kúskov. So spomínanou grafikou a vo vnútri ukrytými niekoľkými fixkami, ceruzkami, nožnicami, ale aj gumou, pravítkom či strúhadlom, prídu vaše deti jednoduchšie na chuť tajom matematiky, ale aj záhadám prírodovedy. Ak na to práve nezabudnú, obsah peračníka im poslúži aj k poznačeniu si domácich úloh. Vyhnete sa ich dopytovaniu cez troch ďalších spolužiakov, či hľadaniu v školskej platforme EduPage.

Pre niekoho trest, pre iného vykúpenie. Na výtvarnej výchove je popustenie uzdy fantázii vítané. Bez pomôcok by to ale nešlo. V Lidl ponuke malým Piccasom zoženiete obľúbené voskovky, vodové farby či farebné papiere a mnohé iné.

Keď deti zatvoria brány prvého stupňa, prichádza zaujímavé obdobie a čas učenia sa posúva k neskorším hodinám. Posvieťte im na knihy štýlovými LED lampami od privátnej značky LIVARNO HOME a podporte aj nočné sovy k učeniu.

Reklama na magazín Vintage District