Tefal_PURE-TEX_DT9530-17

Neoddeliteľnou súčasťou každodenného života je neustávajúci zápas s horami bielizne. Obzvlášť teraz, v čase predvianočnom, keď sa všetci púšťajú do upratovania domácností. Kto by nemal rád vôňu čerstvo vypraných a zavesených záclon. Akonáhle sa zníži vonkajšia teplota, úmerne sa zvýšia vrstvy oblečenia. A čo potom vianočné večierky, plesy a oslavy konca roka! Denne sú tak naše práčky v chode a na nás čakajú haldy vypranej bielizne. Ako ale nestráviť polovicu svojho života žehlením? Máme pre vás tipy, ktoré ušetria nielen váš čas, ale aj energiu, a vy si tak môžete dopriať chvíľu zaslúženého pokoja.

S ručným naparovačom TEFAL Pure TEX (DT9530) môžete oblečenie a iné textílie nielen vyhladzovať, ale aj dezinfikovať, novo navyše čistiť od prachu či žmolkov, a ešte do nich môžete rozptýliť obľúbený parfém či domácu vôňu vďaka špeciálnemu nástavcu. TEFAL Pure TEX je praktický a intuitívny 4v1, ktorý disponuje špeciálnymi nástavcami pre maximálnu starostlivosť o vaše odevy. Naparovač dosahuje vysoký parný výkon, preto úspešne likviduje až 99,9 % vírusov, baktérií či choroboplodných zárodkov. Vaša bielizeň bude hygienicky čistá, zároveň bez akýchkoľvek pachov z večerného sedenia v reštaurácii alebo po dlhšom celodennom výlete v prírode. TEFAL Pure TEX je pripravený sa už za 25 sekúnd postarať o všetky vaše textílie a oblečenie.

Tefal vám uľahčí upratovanie
Zdroj foto: Tefal

Parný generátor Tefal Pro Express Vision (GV9820) je superhrdina medzi parnými generátormi. Je ešte výkonnejší, kompaktnejší a pozdvihne vaše žehlenie na vyššiu úroveň. Silné naparovanie pre rýchle a jednoduché výsledky zbaví vaše odevy všetkých záhybov v sekunde. Tento parný generátor s vysokým výkonom je vybavený množstvom rozšírených funkcií ako je napríklad rozsiahlejšia škála prednastavených programov alebo automatické nastavenie množstva pary. Intenzívna sila pary zlikviduje až 99,99% zárodkov, vírusov a baktérií. Žehliaca plocha Durilium AirGlide Autoclean prináša najvyššiu kĺzavosť pre rýchle žehlenie bez námahy a zaisťuje optimálne rozptýlenie pary. Prístroj disponuje aj vyberateľným zberačom vodného kameňa a zaisťuje tak ľahkú údržbu a dlhotrvajúci výkon. Zdokonalená technológia tichého chodu je v porovnaní s predchádzajúcim radom až dvakrát tichšia. Urobte si zo žehlenia zážitok!

Tefal vám uľahčí upratovanie
Zdroj foto: Tefal

Ako na vyžehlenú a vydezinfikovanú bielizeň bez väčšej práce? Stačí oblečenie vložiť alebo zavesiť (až 4 ks naraz) do Tefal Care For You (YT3040) uzavrieť a spustiť program. Naparovacia skriňa využíva prirodzenú silu pary na vyžehlenie a hĺbkovú dezinfekciu, keď zlikviduje až 99,99 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov, zároveň vašu bielizeň dokonale vysuší. Je to pomocník naozaj tichý, používať ho môžete kedykoľvek. Len za 10 minút efektívne odstráni všetky nedostatky na oblečení a všetko bude krásne hladké bez jedinej chybičky.

Tefal vám uľahčí život
Zdroj foto: Tefal

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na slovenskom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k opraviteľnosti výrobkov po dobu 15 rokov – to platí už pre celých 95 % produkcie spoločnosti.

Reklama na magazín Vintage District