vztahy-1

Muži, ako takí málokedy chcú hovoriť o svojou vnútri. O tom, čo si myslia, čo cítia. No existujú veľké mužské tajomstvá, ktoré sú pred ženským zrakom skryté ešte hlbšie.

Skúšali ste aj vy od svojho partnera vymámiť odpovede na otázky typu: ” Na čo pri sexe myslíš?” Pre zachovanie pokoja povie vám len to, čo potrebujete počuť. Ani o chlp viac! My sme za vás zisťovali odpovede na veľké mužské tajomstvá, ktoré nám nechcú prezradiť.

1. Pri sexe myslia na zoznam svojich povinností

Kto by to bol povedal, že práve toto sa preháňa mužskou mysľou pri spoločnom milovaní. A to z podobných myšlienok často obviňujú práve nás.

Pri sexe je hlavným mužským cieľom priviesť ženu k orgazmu. Nieže by im výsostne záležalo len na ženskom blahu, ale robia to hlavne pre seba. Ak totiž žena nedosiahne slastné vyvrcholenie, berú to ako veľké zlyhanie. Ešte väčším fiaskom je pre mužov predčasná ejakulácia. “Nesmiem byť skôr ako ona.” Preto si myšlienkami na prácu pomáhajú oddialiť svoje vyvrcholenie.

Prečítajte si aj: Chcete mať trvalý a pevný vzťah? Toto sú najdôležitejšie veci 

2. Majú strach zo sexu s novou ženou

Prečo? Opäť sa boja zlyhania v posteli. Strach z neznámeho. Nepoznajú totiž, čo na nový ženský objav platí. Čo ak ich vysmeje? Má byť k nej nežný či divoch? Aká poloha na ňu zaberie? Beda, ak sa sex zmení na katastrofu! Vedia totiž, že tá udalosť sa rozšíri i za dvere spálne, lebo my ženy sa zvykneme zdôveriť všetkým priateľkám.

3. Sú závislí na komplimentoch

Aj keď sa často tvária sebaisto, doslova lipnú na našom uznaní. Potrebujú vedieť, že ich milujeme, a prečo ich milujeme. Chcú počuť, že sú najúžasnejší chlapi v našom živote. Aj vám sa po 15tich a viac rokoch ťažko hľadá chvála na adresu vašej drahej polovičky? Predsa len to skúste. Mnohí muži totiž tento deficit riešia tak, že idú ohurovať mladšie ženské kúsky.

4. Predstierajú orgazmus

Myslíte si, že toto je iba ženská záležitosť? Omyl. Aj muži to dokážu. Podľa štatistiky to dokonca robí až 20 percent chlapov!

5. Všetci muži sú mamičkini maznáčikovia

A všetci do jedného ( česť výnimkám ) to samozrejme zapierajú. Veď ako inak, mama bola prvou ženou ich života a pre mnohých mužov aj zostáva až do smrti. Matka im predsa dala život, pofúkala každú modrinu. Starala sa o nich, keď boli chorí. Tak milé dámy, nezostáva nám nič iné, len sa snažiť vyjsť s našimi drahými svokrami.

Reklama na magazín Vintage District