dvaja-laska-1

Každá láska časom zovšednie a vyprchá z nej náboj. Povestnú iskru, ktorá vás najskôr spájala, už dávno udusila ťarcha všedných dní. Ako znovu oživiť vášeň vo vzťahu? Poradíme vám spôsoby, ktoré sú osvedčené.

Existujú šťastné páry, ktoré si aj po rokoch zachovali sexuálny náboj. Patríte aj vy medzi ne? Alebo naopak svojho partnera beriete ako brata, priateľa či dokonca v najhoršom prípade ako nutného spolubývajúceho. Čo robiť? Ako mať vášeň vo vzťahu aj po rokoch?

Staňte sa opäť nezávislou od partnera

Buďte nezávisla! Presne tak, ako tomu bolo na začiatku vzťahu. Neprispôsobujte celý svoj život jeho predstavám. Pokiaľ sa žena vzdá svojich každodenných činností či priateľov, stráca tým na svojom pôvabe. Prestane byť pre muža zaujímavá. Aj vy chcete stále po ňom, aby sa venoval iba vám? Začnite sa venovať radšej sama sebe!

Prvý krok, ktorý treba urobiť, aby sa vrátil do obehu váš stratený sexuálny náboj, je presunutie pozornosti i energie výhradne na seba. Znie to sebecky? Tak nech! Začnite sa mať aspoň trochu rada a záujem vzbudíte nielen u vášho partnera.

Prečítajte si aj: Chcete mať trvalý a pevný vzťah? Toto sú najdôležitejšie veci

Zmeňte staré pravidlá a zaužívaný režim

A to sa netýka len vašej domácnosti, každodenných činností či trávenia voľného času. Zmenu vneste predovšetkým do vášho milovania s partnerom. Bojíte sa zmeny, lebo tento spôsob milovania máte overený? Strereotyp v spálni je najúčinnejší hasič požiaru vašej vášne.

Majte svoje vlastné koníčky

Nebuďte mu 24 hodín k dispozícií. Keď muž nemá prehľad, kde ste, a predtým ste mu to zakaždým oznamovali, hneď opráši svoje staré zbrane. Veď je predsa lovec, nie? Možno mu bude vŕtať hlavou, že čo sa s vami deje. “Už pre ňu nie som jediný? Má milenca?” Ak vaša láska medzi vami nie je úplne stratená, tak mu znovu poskytnete výzvu, onú skrytú tajomnosť, ktorú musí prebádať.

Reklama na magazín Vintage District