tekvicova-polievka-1

Nedeľné obedy predstavujú na Slovensku tradíciu. Okrem toho, že sa konečne môžete stretnúť s celou rodinou za jedným stolom, stávate sa kuchárom a zároveň aj hosťom vo vašej vlastnej reštaurácii. Prečo ale nemať chutné pokrmy pripravené na zjedenie hneď po ruke počas celého týždňa, a to aj bez zdĺhavých príprav? Vyskúšajte pestrú ponuku hotových jedál od Lidl, na ktorú sa môžete spoľahnúť kedykoľvek!

V dnešnej unáhlenej dobe nie je vždy priestor navariť chutné a zároveň výživné jedlo každý deň. Vedeli ste ale, že varenie nemusí trvať celú večnosť? V takýchto prípadoch skvele poslúžia hotové jedlá, ktoré doslova stačí len „vytiahnuť z chladničky a ohriať“. Chutný obed či večeru si tak môžete jednoducho pribaliť so sebou aj do roboty. O tom, že polievka je „grunt“ sme počuli už od našich starých mám.

Polievky skoro ako od maminky
Chef Select Tekvicová polievka, zdroj foto: Lidl

Pre zahriatie žalúdka a pohladenie na duši preto ponúka privátna značka Chef Select hneď dva varianty – tekvicovú a paradajkovú. Odsvedčené chute tradičných pokrmov obľúbených v našich končinách predstavuje aj privátna značka Real Meal.

Polievky skoro ako od mamy
Chef Select Paradajková polievka, zdroj foto: Lidl

V ponuke nájdete delikatesy ako hovädzia sviečková na smotane, hovädzí guláš, bravčové pečené mäso s kapustou či bravčové výpečky so špenátom.

Chutné jedlá skoro ako od mamy
Real Meal_Hovädzia sviečková a Bravčové výpečky, zdroj foto: Lidl
Jedlá skoro ako od maminky
Real Meal Bravčové pečené a Hovädzí guláš, zdroj foto: Lidl

Všetky tieto jedlá sú navyše obohatené o chutnú žemľovú knedľu. Široký výber nájdete v chladiacich boxoch v každej predajni Lidl už od 22. augusta. Dobrú chuť!

Reklama na magazín Vintage District