Sadím, sadíš, sadíme

Vypestovať si doma vlastné ovocie, zeleninu či bylinky vždy stojí za to. Príjemný pocit sebestačnosti, radosť z prvej úrody či neprekonateľná vôňa a chuť domácich dobrôt, vám vrátia všetko vynaložené úsilie stonásobne naspäť. A keďže práve jar je pre všetkých záhradkárov kľúčovým ročným obdobím, diskontný reťazec Lidl svojím zákazníkom ponúka rôzne druhy sadeníc.

Ak máte záhradku alebo balkón, trochu trpezlivosti a nebojíte sa zašpiniť, máte všetky predpoklady na to, aby ste si v pohodlí domova dopestovali tú najlepšiu úrodu. Nemusíte mať obavy. Väčšina tých, ktorí sa do toho pustili pred vami, si zo záhradkárčenia vytvorili koníček na celý život. Navyše, zo sadenia zeleniny, byliniek či kvetov sa môže poľahky stať zábava pre celú rodinu.

Spoločne s deťmi či partnerom môžete takto získať nové zručnosti a plnú chladničku vitamínov, či záhradku hýriacu farbami a vôňami obľúbených kvetov. Deti sa najľahšie učia hravou formou. Zapojte ich a spoločne objavíte pridanú hodnotu práce na záhrade. Akú? Oveľa ľahšie sa vám bude vysvetľovať vašim najmenším, ako vyzerá zodpovednosť, disciplína a spolupráca v praxi. Okrem toho, spoločne pobudnete na čerstvom vzduchu a prehĺbite si vzájomné puto.

V diskonte nájdete rôznorodé kvalitné sadenice. Všetky sú tu pre vás za dostupné nízke ceny. Sadeničky kvetov, zeleniny, strukovín či byliniek kúpite v Lidli už od 0,39 €. Ak túžite po domácich paradajkách, bazalke či pažítke, neotáľajte.

Záhradkárčenie je predsa príjemný a zároveň praktický spôsob relaxu, ktorý vám prinesie lahodné výsledky.

 

Reklama na magazín Vintage District