Oslávte sv. Valentína s Lidlom (1)
SOTHYS PARIS

Priestor na romantiku by si mal nájsť každý jeden z nás, či sa práve zamiloval alebo už má dlhodobý vzťah. Vpustiť tento neobyčajný a dôležitý stav do svojho srdca, aj sa oň podeliť, je nesmierne dôležité. O to viac na Valentína. Gestu lásky sú dvere vždy otvorené. Vyberte si milú pozornosť, ktorá vašej najmilšej aj najmilšiemu vyčarí úsmev na perách v Lidli.

Povedzte ľúbim ťa jednou z prémiových čokolád J.D. Gross s vysokým podielom kakaa, alebo lahodnými belgickými, plnenými, či truffles pralinkami. Efektné a chutné čokolády, ktoré vynikajú prémiovou kvalitou a navyše priaznivými cenami, sú vždy dobrá voľba.

Pri ich výrobe sa dbá na kvalite a pôvode kakaových bôbov, preto ich Lidl odoberá výhradne z fariem udržateľného poľnohospodárstva. Okrem toho, že spravíte deň svojej milovanej osobe, prispejete k tomu, že miestni farmári dostanú za svoju prácu spravodlivo zaplatené.

Privátna značka Vemondo myslí aj na vegetariánov, ktorí radi maškrtia. Pre nich je tu vegetariánska zmes praliniek. Ak však nechcete ísť láskou cez žalúdok, štrnásteho februára nájdete v každej jednej predajni čerstvé kvety. Dopíšete svojim rukopisom venovanie  a oslávte sviatok prepletených duší s vôňou a farbou kvetov.

Reklama na magazín Vintage District