lupilu_vizual-kampane-1
SOTHYS PARIS

Takmer každý rodič sa vidí vo svojich deťoch a chce, aby sa mali čo najlepšie a vyvarovali sa ich chybám. Vo všeobecnosti sú naši najmenší naša budúcnosť. Žiaľ, každé jedno nevyrastá v najideálnejších podmienkach. Okrem toho, najviac puká srdce pri pohľade na choré detičky. Lidl sa preto rozhodol, že práve takýmto deťom a ich rodinám, ktoré sú odkázané na pomoc od iných, podá pomocnú ruku.

Plienky patria k základnej výbave bábätka. Odvádzajú vlhkosť z pokožky zadočku a zabezpečujú istotu, pokojný detský vývoj a mali by byť pohodlné pre pohyb malého človiečika. Okrem toho, chránia detskú pokožku pred rôznymi infekciami. V uličkách predajní Lidl nájdete niekoľko druhov plienok, ktoré sú dostupné v rôznych veľkostiach.

Od začiatku v dobrých rukách
Zdroj foto: Lidl

Pre novorodeniatka aj staršie bábätká. Premium Maxi, Junior, Midi či Comfort Mini. Nájdete ich všetky. Dostupné sú dokonca aj v Lidl e-shope. Sú dermatologicky testované a neparfumované. Neobsahujú latex a drobcom zaručia dlhodobú ochranu proti pretečeniu. Pridanou hodnotou týchto plienok je aj ich ekologický charakter, ktorý spočíva v tom, že sú vyrobené v modernom stenčenom obale, vďaka ktorému Lidl ušetrí až 5,5 tony plastu ročne.

Od začiatku v dobrých rukách
Zdroj foto: Lidl

Kúpou balenia plienok privátnej značky Lupilu venuje diskont 10 centov na pomoc pre veľkých bojovníkov, ktorých osud nie je práve najjednoduchší. Takto získané financie adresne pomôžu rodinám s deťmi od narodenia do dovŕšených 4 rokov, ktoré majú vážne zdravotné problémy alebo iné ťažkosti a znevýhodnenia.

Reklama na magazín Vintage District