sol

Vedeli ste, že kvalitná Himalájska soľ je zdravšia a čistejšia alternatíva klasickej kuchynskej soli? Jej priaznivé účinky sú známe dlhé roky a to práve vďaka svojim liečivým a detoxikačným účinkom. Inšpirujte sa zázračným ochucovadlom, ktoré aktuálne nájdete v špeciálnom rade Deluxe v predajni Lidl.

Himalájska soľ obsahuje veľké množstvo minerálnych látok ako vápnik, horčík, železo, draslík, či zinok a tie sú podstatné pre správne fungovanie nášho organizmu. Minerály zlepšujú trávenie, posilňujú pevnosť kostí, vyplavujú toxíny a ničia škodlivé baktérie a infekcie.

Ak ste o tomto zázračnom pomocníkovi doteraz nepočuli, odporúčame ho zaradiť v primeranom množstvo do vášho jedálnička. Má vynikajúcu chuť a jedinečnú farbu, tá je spôsobená stopovým prvkom oxidu železitého.

Vyskúšajte ju zaradiť pri varení a ochutení rôznych pokrmov, prípadne si doprajte oddych a zmiešajte čajovú lyžičku himalájskej soli a kokosového oleja na vyčistenie pleti. Jednoducho, neoceniteľný pomocník vo vašej domácnosti.

Reklama na magazín Vintage District