Andy Winson

Potrebujete nakopnúť do nového roka a konečne si splniť sny? Pozývame vás na tréning populárneho kouča Andyho Winsona, ktorý vám prezradí, ako systematicky naplniť predsavzatia bez frustrácie a neustáleho stereotypu. 

Po krátkej prestávke je tu opäť najpopulárnejší novoročný tréning, ktorý za roky realizácie pomohol tisíckam ľudí vykročiť na cestu výnimočného života a vďaka tomu každý deň:

  • zažívať pocit šťastia a naplnenia
  • nestratiť motiváciu a s odhodlaním sa púšťať do plnenia všetkých predsavzatí
  • vyskakovať z postele s nadšením a dávkou energie

Tréning Andyho Winsona Najlepší rok môjho života sa uskutoční 20. až 21. januára 2024 v Hoteli Senec v Senci.

Pozvanie na tréning prijal špeciálny hosť, ktorým je Oľga Lounová, česká herečka, moderátorka a speváčka. Autorka známych hitov ako Jsem optimista či Protože to nevzdám.

Tréningom vás bude sprevádzať Andy Winson

Mentor a kouč v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v Česku a na Slovensku. Autor transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia. Autor knižného bestselleru „Mysli, Konaj, Zbohatni“ a online programu „Makač vs Boháč“ zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti.

Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code. Pod jeho vedením dosahujú excelentné výsledky ľudia z najrôznejších spoločenských oblastí. Muž, ktorý dokazuje „Že limity máme len vo svojej mysli“ a „Všetko je v nás.“

Odkaz od Andyho:

„Verím, že byť šťastný a úspešne dosahovať svoje ciele je vecou rozhodnutia. Ak nepôjdete za tým, čo chcete, nikdy to nebudete mať. Ak sa nespýtate, odpoveď bude vždy nie. Ak nevykročíte vpred, vždy budete stáť na rovnakom mieste. Nový rok je pre mnohých novým začiatkom. Každý rok môže byť tým najlepším rokom vášho života. Nezáleží to od okolností. Je to len na vás a vašich rozhodnutiach.“

Viac informácii o tréningu nájdete tu: https://www.andywinson.sk/nrmz/

Reklama na magazín Vintage District