LIVARNO HOME Nastenne stropne led svietidlo

Neodmysliteľnou súčasťou domácností je osvetlenie. Dôvod je úplne jednoduchý, svetlo má totiž na náš organizmus veľký vplyv. Samozrejme, že prirodzené – slnečné, je najlepšia voľba, no bez umelého by bol život oveľa komplikovanejší. Takýto dôležitý detail, akým je čo i len malá žiarovka, vie zmeniť napríklad náš pracovný výkon, celkové rozpoloženie, ale aj produktivitu. Vybavte si svoje pracovné či domáce prostredie s Lidlom. 

Na základe toho, o akú miestnosť v obytnom priestore ide, sa rozhodujeme o tom, aké svetlo si zakúpime. V princípe vieme svetlá rozdeliť do troch základných skupín: ambientné, pracovné a akcentové. Ambientné sa vyznačujú tým, že ich podstatou je osvetliť akúkoľvek miestnosť vo všeobecnej rovine. Najtypickejšími využívanými svetlami sú závesné lampy alebo stropné svietidlá.

Príjemné a neoslňujúce osvetlenie nájdete v Lidl e-shope nejedno. Vyberte si efektné s úsporným LED teplým bielym svetlom s tromi stupňami stmievania prostredníctvom nástenného vypínača, ktoré má kryt z matného kovu. Pracovný priestor presvietime pracovným osvetlením. Teda takým, ktoré je naozaj dobrým zdrojom, pretože ho využívame pri čítaní, majstrovaní, práci na počítači a podobne. Tento typ zabezpečí, aby nás neštípali oči a nebolela hlava.

LIVARNO HOME Stolná LED lampa
LIVARNO HOME Stolná LED lampa

K počítaču sa dobre hodí napríklad elegantná, stolná, dotyková lampa privátnej značky LIVARNO home. Má osvetlený displej so zobrazením času, dátumu, možnosťou zapnutia budíka. V prípade, že vypadne elektrina, má záložnú batériu.

Do dielne viete zase siahnuť po PARKSIDE Aku pracovnom LED svietidlom. Má výklopné telo s ukazovateľom stavu nabitia a dodatočnou nabíjacou zásuvkou. Disponuje držadlom s mäkkým povrchom, magnetom a závesným držiakom.

Posledným typom je akcentové svetlo, vďaka ktorému bude na výslní jeden konkrétny objekt. Zvýrazníte ho priamym svetlom. Využijete ho teda pri obrazoch, kvetoch, dekoráciách a rôznych dizajnových kúskoch, s ktorými dosiahnete navodenie príjemnej atmosféry.

Reklama na magazín Vintage District