1660542029150

Úspešná medzinárodná značka Comma otvorila svoje brány slovenským zákazníčkam. Elegantné módne kúsky vytvárané s ohľadom na životné prostredie nájdu zákazníčky v bratislavskom nákupnom centre Nové Nivy v Bratislave.

Značka Comma vytvára módu pre ženy už niekoľko desaťročí. Svojím zákazníčkam ponúka jedinečné sofistikované kúsky na každú príležitosť. Charakteristickými znakmi, ktoré ju vystihujú sú kvalita, jedinečný vzhľad a neustála inšpirácia pre náročné ženy, ktoré hľadajú niečo výnimočné, najlepšie to, čo presne zodpovedá ich predstave. Comma oblieka ženy všetkých vekových kategórií tak, aby ich podporila v tom, čo robia, v tom, čo im robí radosť.

Novootvorená predajňa je stelesním identity značky. Priestor je vzdušný a prehľadný, jeho farebný minimalizmus podčiarkuje rovnaký charakter kolekcií,“ vysvetľuje Vladislav Hypš, country manažér značiek s.Oliver a Comma pre Českú a Slovenskú republiku. V predajni môžete nájsť rovno dva rady obliekania. Svoje obľúbené kúsky si tu môžete vybrať na špeciálnu príležitosť, ale aj voľný čas plný relaxu a oddychu. „Comma sa vyznačuje kvalitnými materiálmi a zmyslom pre detail. Čo je zodpovedné aj k životnému prostrediu, pretože toto oblečenie vydrží množstvo sezón. Je teda v súlade s dôležitou myšlienkou slow-fashion a ochranou životného prostredia,” dodáva Hypš.

Karolína Chomisteková pri otvorení novej predajne
Karolína Chomisteková, zdroj foto: Comma

Prístupný luxus

Takto opísala nemeckú značku herečka a moderátorka Zuzana Vačková, ktorá prišla na veľké otvorenie predajne v krásnom cyklámenovom kostýme práve od značky Comma z radu comma,. Kolekcia v sebe nesie moderný, feministický a sebaistý štýl, pozitivitu a inšpiráciu módnym kapitálom z celého sveta. Medzi kúskami z radu comma, nájdete oblečenie do práce, ale aj na slávnostnú príležitosť. „Comma ponúka kúsky, ktoré ja ako herečka, dokážem veľmi oceniť. Potrebujem byť upravená, a potrebujem sa cítiť dobre,“ poznamenala Zuzana.

„V značke Comma si každá žena nájde to svoje,opísala svoje pocity slovenská moderátorka Diana Hagerová. Zároveň dodala, že sortiment je naozaj pestrý, takže prinesie na Slovensko nové alternatívy pohodlného, jednoduchého a pritom výrazného štýlu.

Otvorenie novej predajne nemeckej značky Comma
Foto: Comma

Zabudnite na fast fashion, Comma s vami bude dlho

Na otvorenie predajne zavítala aj stajlistka Zuzana Kanisová, ktorá opísala jednotlivé kúsky ako  nadčasové, kvalitne vyrobené a ľahko kombinovateľné. Doplnila, že značka ponúka oblečenie pre všetky typy postáv a nie je limitované príliš malými alebo naopak veľkými veľkosťami.

Rad comma, casual identity, reprezentuje ležérny mestský vzhľad, uvoľnený výzor, ktorý sa vyznačuje materiálmi vysokej kvality. Je určený najmä na voľný čas a produkty v tomto rade sú typické dôrazom na detail v podobe gombíkov, cvokov alebo výšiviek.

Reklama na magazín Vintage District