Lidl_crivit_Bazén

Dopĺňať si výbavu pred hlavnou letnou sezónou vás vychádza vždy draho. Máte hlavu v smútku, že si nemôžete na vytúženú dovolenku dožičiť to, po čom vám tak dlho srdce piští? Nezúfajte si, dlho očakávaný letný výpredaj už klope na dvere a spolu s ním aj kúsky, ktoré ste mali na svojom wish liste.

Nejednu letnú sezónu ovládli nafukovacie paddleboardy. V predajniach Lidl teraz čakajú len a len na vás. Paddleboard Race SUP vás osloví ako svojou zvýhodnenou cenou, tak aj  parametrami. Má úzku konštrukciu a vďaka jeho plutve budete mať pocit ako z filmu Rýchlo a zbesilo. Dokonca, udrží nielen vás, ale aj ďalšieho pasažiera, takže zábavu vynásobíte dvomi.

Stalo sa vám už niekedy, že ste si v noci pokojne spali pri otvorenom okne a zrazu ste počuli veľmi čudné zvuky? Mačky vedia narobiť občas počas svojich nočných výjazdov šarapatu. Vymýšľajú a stane sa, že práve ony prederavia svojimi pazúrikmi obruč nafukovacím bazénom, alebo iným nafukovačkám, ktoré neupracete z dvora. Ak sa vám nepodarí obruč už zalepiť, ulovte si v predajniach Lidl nový bazén od privátnej značky Crivit. Rýchla pomoc pre všetkých zaručene poteší a ešte vás  behom augusta osvieži.

Nečakajte na zajtra a inokedy, plňte si sny už dnes
Zdroj foto: Lidl

Športoví nadšenci si prídu na svoje tiež. Ak máte ešte v pláne zdolať niekoľko kilometrov na bicykli a objaviť nepoznané slovenské zákutia, postarajte sa o komfortné bicyklovanie. Ako? S poťahom na sedlo, ktoré má zabudovanú penu s pamäťovým efektom. Funkčnou pomôckou bude ako pre klasické, tak aj turistické a trekingové bicykle.

Nečakajte na zajtra a inokedy, plňte si sny už dnes
Zdroj foto: Lidl

Medzi zlacnenými produktami nájdete aj potešenie pre najmenších v podobe nadčasovej trampolíny, kolobežky aj bicykla. Poponáhľajte sa a spravte si radosť so zľavami až do -65%, ktoré platia od piatka 4. augusta vo všetkých kamenných predajniach Lidla.

 

Nafukovací paddleboard Race SUP, Lidl, 199 €

Crivit, Bazén, Lidl, 34,99 €

Poťah na sedlo, Lidl, 6,99  €

Reklama na magazín Vintage District